Honda CBR 900RR Fireblade (1997)

Vlastník DrobekTommy
Vloženo 30.4.2013
Aktualizováno 8.6.2013

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Díra a let do křižovatky

Brno, Úvoz křižovatka. Jedu v závěsu za autem najednou vidím metr před sebou díru a už je pozdě. Přední kolo končí v jámě a já letím do křižovatky. Kutálím se doprostřed křižovatky a mašina klouže za mnou. Auta mě míjí,

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.06.2013
    Uskutečněno: 08.06.2013
  • Úpravy

Zhruba týden teď byla mašina v rukou odborníka mechanika Michala (tímto ho zdravím ;-) ) Mašina se odstrojila a dělala se komplet nová elektrika, vyměňovali se nějaký hadice z chladícího okruhu, nějaký šrouby atd.

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.06.2013
    Uskutečněno: 23.05.2013
  • Cesta k panu mechanikovi

V ranních hodinách sem se rozhodl že nastal čas zavést ji na generální prohlídku k mechanikovi. Venku příjemně teplo ale zataženo. Navlíkl sem se do oblečení nastartoval, zahřál a vyrazil. Ujel sem asi 100m a začalo prše

Vloženo: 07.05.2013
    Uskutečněno: 07.05.2013
  • Zápisky z perného dnu motorkáře.

Zápisky z perného dnu motorkáře. 1) Plyn, spojka, plyn, ŠTĚRK, výkřik pyčo, pád vpřed s převratem se zaražením, výkřik typičo, cesta a nákup všeho co se při škole smyku urvalo . 2) Zastavení na nákupech, start, start,

Typ: Reportáž
    Uskutečněno: 30.04.2013
  • Zvrací

25.4 Další problém. Po projíždce sem zastavil a má černá puma se pozvracela. Vytekl proudy vody z přepadky a začíná zjišťování proč se tak stalo. po prvotním pročtení fora tady a prohlídnutí dalších věcí se věc má tak

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 25.04.2013
  • Nestartuje

23.4 První problém. Mrtvá baterka. Nemám pulzní nabíječku a jedná se o gelovou baterku takže šla jen na 3 hoďky na normální a už startuje...Budu doufat že mi někde nezdechne a já tam nezůstanu trčet.

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 23.04.2013
  • Deník pumy

Motorka byla k prohlédnutí u soukromého prodejce v Olomouci, tak jsme se na ní jeli podívat. Na první pohled kulervoucí motorka, obrovská nádrž, agresivní vzhled a spousta potencionálu k úpravám do vysněné podoby. Zaplat

Typ: Reportáž
    Uskutečněno: 23.04.2013