Moto Morini Corsaro 1200 Veloce (2012)

Vlastník Franco82
Vloženo 30.9.2012
Aktualizováno 15.5.2020

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• Konečná

Uf, tak jak to popsat?! Došlo i na mě a pořád se mi nedaří se s tím nějak srovnat. Vždycky když jsem jezdil na motorce, předpokládal jsem, že ostatní mě chtějí zabít. Když jsem jel po hlavní, koukal jsem jestli to auto

Typ: Havárie
    Vloženo: 08.08.2017
    Uskutečněno: 26.06.2017
  • Hromadný monstrózní sraz Moto Morini

Zadařilo se a dlouho plánovaná akce padla na sobotu s výborným počasím. Sjely se nás čtyři kusy, což akusticky odpovídá průměrné bouřce. Sice cesta byla lehce štěrkatá, ale šlo hlavně o to se setkat a potlachat o společn

Typ: Sraz
    Vloženo: 15.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013
  • Montáž Termignoni koncovek

Tak jsem se dočkal a přišly koncovky Termignoni z Itálie. Jedná se o homologovanou variantu v nerez provedení a s karbonovými kryty. Montáž byla vcelku v pohodě, stačí k tomu 9 tříd základky a trocha síly :-D . Na minul

Vloženo: 26.04.2013
    Uskutečněno: 26.04.2013
    Tachometr: 2050km
  • Vyjížďka s nedobrovolnou procházkou

Včera ráno jsem si vzal mašinu na cestu do práce a domů jsem jel jako vždy "zkratkou" . Trasa byla Žatec->Praha->Karlštejn->Křivoklát->Rakovník->Žatec U Karlštejna je pořád na silnici dost bordelu a jak tak jedu z k

Vloženo: 19.04.2013
    Uskutečněno: 18.04.2013
  • Výměna blinkrů

Na motosalonu jsem zakoupil LED blinkry Barracuda včetně rezistorů. Pokud by rezistory nebyly přiložené, asi bych řešil spíše výměnu přerušovače, ale takhle jsem to měl jednodušší. Původní miniblinkry byly fajn, ale byl

Vloženo: 01.04.2013
    Uskutečněno: 01.04.2013
  • Výměna zrcátek

V pátek dorazil balík a v něm zrcátka! Dneska se šlo montovat a všechno šlo hladce jako po másle. Vše potřebné bylo v příslušenství takže šla původní zrcátka do krabice a Corsaro má ještě krapet ostřejší kukuč. Od oka t

Vloženo: 31.03.2013
    Uskutečněno: 31.03.2013
  • Naastavení zadního centrálu

Tak jsem Corsaro ustájil v garáži a při té příležitosti také nastavil zadní centrál. Z fabriky to bylo nastaveno na průměrného Guseppeho a pod mým zadkem si zadek sednul už od pohledu hodně. Tak jsem to změřil a předchoz

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.12.2012
    Uskutečněno: 02.12.2012
  • Servis v 1000km

Tak máme za sebou obligátní výměnu oleje, filtru a kontrolu ventilových vůlí. Motor dostal opět AGIP 10W60 a asi mu chutná. Už je zajeto, takže už se motor občas podívá k 9tis a jede jako splašený stádo velbloudů se salm

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.10.2012
    Uskutečněno: 17.10.2012
  • Zajíždíme

Tak dnes jsem navečer využil jeden z posledních hezkých dnů a pokračoval v záběhu motoru. Dal jsem si trasu Žatec-Plzeň-Rokycany-Karlštejn-Praha-Louny-Most-Žatec a sžívám se pomalu s mašinou. Cestou u Karlštějna jsem doj

Vloženo: 03.10.2012
    Uskutečněno: 03.10.2012