Honda VTX 1800 (2005)

Aktualizováno 17.4.2012

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Mastodont?

Jelikož čas se zastavit nedá :´- a zdravíčko se také předem neptá jak by mělo fungovat +o( ,tak jsem musel zabojovat PROTI VŠEMU,a také proti všem :[ ! Jsem si vědom,že ne všem se to líbí,ale účel světí prostředky,jak

Vloženo: 24.02.2014
    Uskutečněno: 24.02.2014
  • Tak je tu zase jaro....

...No a to se opět zeptalo,jak moc jsem se přes zimu poflakoval. Odpověď je celkem jednoduchá - chvilku jsem něco sháněl,pak se taky zase chvíli poflakoval po špitále,no a nakonec to,co jsem posháněl jsem také namontova

Vloženo: 17.04.2012
    Uskutečněno: 17.04.2012
  • Jaro už se zeptalo....

Všichni mi nadávají,že jsem se přes zimu flákal,tak to musím uvést na pravou míru - poflakuji se až nyní,a to v Janských Lázních. Ale přes zimu se NĚCO urodilo - jak v mé KEBULI,tak i ve skutečnosti. Vyměnil jsem přída

Vloženo: 17.04.2011
    Uskutečněno: 17.04.2011
  • Něco pro MLÁDĚ

Na motorku mám pro naše MLÁDĚ také dětskou sedačku a tak jsme společně už něco najeli,a to nejen po vlastech českých,ale navštívili jsme i naše severní sousedy-POLSKO a je navýsost spokojenej.

Vloženo: 22.08.2010
    Uskutečněno: 22.08.2010
  • Konečně ...

Tak jsem se konečně DOKOPAL k tomu,abych se podělil o PÁR získaných zkušeností a představil několik změn. Je to přesně o tom,že jakmile si tuhle KRÁSKU pořídíte do baráku,jde všechno kolem mimo a nechce se ze sedla.Je t

Vloženo: 22.08.2010
    Uskutečněno: 22.08.2010
  • A zase od začátku ....

Takže když už jsem na INDIÁNKU neměl co navěšet,změnila VIGVAM a já přivezl téměř HOLÁTKO,jen s opěrkou a nosičem.Ale protože člověk je tvor netrpělivý a já si sice říkal,že úpravy nechám až přes zimu,nějak se mi to vymk

Vloženo: 29.07.2010
    Uskutečněno: 29.07.2010