Honda CBF 125 (2009)

Aktualizováno 27.6.2016

Deník motorky
Nalezeno 10 záznamů

• Servis

První výměna pneumatik, druhá výměna předních brzdových destiček, prasklá obrysovka v předním světle a následně návštěva STK. Pneumatiky na tento rozměr se špatně shání, pokud nechcete jedinou nejběžnější pneumatiku C

Vloženo: 27.06.2016
    Uskutečněno: 27.06.2016
  • Prasklá ozubená obruč spojkového koše

Jedu si ráno do práce, když tu najednou cyklické ťukání v motoru. No nic, vypnul jsem motor a dojel do práce (naštěstí už jen z kopce) setrvačností. Odpoledne jsem musel tlačit :-) . Sem tam jsem na úplně nízké otáčky po

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.02.2015
    Uskutečněno: 18.02.2015
  • Plexislo

Je to už asi dva měsíce, co jsem koupil plexislo. Motorka vypadá hned o mnoho dospěleji. Sice to nepřidá ani jednoho koně navíc, ale pocit při jízdě i pohled na ni stojí za to. K nějaké té fotečce jsem se dostal až teď..

Vloženo: 28.07.2011
    Uskutečněno: 28.07.2011
  • garančka po 4000km

Tak tahle garančka (neberte si ze mě příklad) neproběhla. Pořád jsem tak nějak jezdil a ani jsem nevzpomněl že už bych měl jet do servisu. Když jsem si konečně vzpomněl, měl jsem natočeno 5,5tis. Tak jsem zkontroloval mo

Vloženo: 01.06.2011
    Uskutečněno: 01.06.2011
  • Drážďany

Tak jsem nečekaně potřeboval doručit něco do Děčína, byl nádherný den, takže mi cesta udělala vyslovenou radost. Když už jsem byl tak blízko hranic, rozhodnutí navštívit nedaleké Drážďany nebylo nijak těžké :-). Druhý de

Vloženo: 06.07.2010
    Uskutečněno: 06.07.2010
  • garančka po 1000

Garančku jsem nestihl před zimou, protože jsem měl najeto asi osmset. Nezbylo než nechat si to na jaro, s tím, že dojezdím těch dvěstě... , ale to bylo pořád že je teď hezky a teď přece nedám motorku do servisu, až na ta

Vloženo: 23.05.2010
    Uskutečněno: 23.05.2010
  • Okolo Karlštejna..

Ve středu se udělalo krásně. Nejdříve jsem si jel něco vyřídit do města a to mě zlákalo na výlet. Mořina, Karlštejn, Beroun a domů. Všechno super, ale jak zašlo slunce, tak se neuvěřitelně ochladilo. No každoádně krásně

Vloženo: 25.11.2009
    Uskutečněno: 25.11.2009
  • výlet do Loun

V neděli bylo hezké počasí, takže výlet kamkoliv byl téměř jistý. Chvíli jsem přemýšlel kam pojedu a protože mi to moc nešlo, tak sem si řekl žádný zdržování, pojedeš někam ke Kladnu, pak se uvidí. No a pak to šlo už sam

Vloženo: 15.11.2009
    Uskutečněno: 15.11.2009
  • První výlet o kterém může být řeč

Nepočítám cestu z jednoho konce Prahy na druhou pro značku, ale v pátek třinácýho :-) jsem se vypravil do okolí nafotit nějaké hezké fotky. Výsledek je vidět na fotkách v profilu. Nádherný podzim nádherná příroda v okolí

Vloženo: 15.11.2009
    Uskutečněno: 13.11.2009
  • koupě nového přírůstku

Je to jednoduché. zajde se takhle s naditou obálkou bankovkama do prodejny a jede se domů na novém oři. No zase tak jednoduché to není. někdo tu obálku nejdříve musí naplnit a v mém případě jí naplnili rodiče, kterým tak

Typ: Koupě
    Vloženo: 14.11.2009