Suzuki GSX-R 600 (2001)

Aktualizováno 9.2.2013

Deník motorky
Nalezeno 92 záznamů

• Poslední rozloučení

Dnes proběhlo odhlášení na kupujícího a zrušení povinného ručení... Sbohem :-X

Vloženo: 21.06.2012
    Uskutečněno: 21.06.2012
  • Sbohem...

S radostí i lítostí v jednom oznamuji, že Mrška šla dnes do světa :-( Pevně doufám, že novému majiteli bude sloužit stejně tak dobře, jako sloužila mě :-)

Vloženo: 19.06.2012
    Uskutečněno: 19.06.2012
  • Převoz na prodejnu

Dnes jsem se rozhodl Mršku vystavit na motoprodejně u mého známého v Jablonci nad Nisou :-) Cesta do Jablonce proběhla ve svižnějším rozlučkovém tempu a ani při této poslední jízdě mě nezklamala, holka moje:-DD Bud

Vloženo: 27.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
  • STK

Měl jsem už týden propadlou technickou, takže jsem musel sjednat nápravu, aby s tím budoucí majitel neměl hned zezačátku trable:-) Vše v pořádku jako vždy a na další 2 roky je klid:-P :-DD

Uskutečněno: 23.03.2012
  • Stěhování

Na konci února Mrška změnila svůj domov:-) V novém domově se jí ale také líbí, poněvadž tam má daaaleko víc místa:-DD

Uskutečněno: 24.02.2012
  • Zazimování

Někde v půli prosince byla tradičně ukončena motosezóna - Mrška byla zazimována standartním postupem, takže jí určitě nebyla zima:-D Teploty byly letos poněkud lepší a ne s takovými výkyvy jako loni, takže pohoda a klíde

Uskutečněno: 17.12.2011
  • Nevěra :-)

No tak dohánim resty:-) Od posledního záznamu jsem se na Mršce ještě asi 2x krátce svezl:-D Pak jsem jí ale byl nevěrný s mamčinou CBF 1000, se kterou jsem najel něco přes 200km :-) Od té doby se nic nezměnilo:-)

Uskutečněno: 29.10.2011
  • For sale

Nadešel čas... :-( Mrška je na prodej, inzerát ZDE...

Uskutečněno: 14.09.2011
  • Projížďka Hummerem H2

S mamkou a se známým jsme se vydali vstříc nevšednímu zážitku, a to projížďce s Hummerem H2 v těžkém terénu :-DD Akce se konala kousek od Příbrami, vyjeli jsme ráno a cesta probíhala v klidu:-) V Praze byl zavřený obc

Uskutečněno: 04.09.2011
  • Chalupa

Opět jen prázdninová návštěva chalupy, žádné převratné novinky:-)

Uskutečněno: 01.09.2011
  • A21 RULEZZZ!

Tak nadešel den D:-DD Pln očekávání jsem se ustrojil do motohadrů a vyrazil do Nového Boru na zkoušky:-D Počasí chladné a pod mrakem, docela to ušlo:-) Nový Bor najetý nemám, proto jsem půlhodinku kroužil po městě a t

Vloženo: 31.08.2011
    Uskutečněno: 31.08.2011
  • Chalupa a péče o řetěz

Další z mnoha výletů na chalupu, kde mám bohatý prázdninový program:-DD Při této příležitosti jsem opět očistil a promazal řetěz po motodovolené, na jeho dotažení stále nemám dost času:-( S mašinou se blížím ke 41

Vloženo: 27.08.2011
    Uskutečněno: 21.08.2011
  • Tma jako v pytli...

Podvečerní vyjížďka ke známým na večeři, asi 15 km daleko:-) Trochu jsme se zakecali a domů jeli za tmy až někdy před desátou - to byl zase zážitek:-D Musim uznat, že na cestování v noci tahle motorka opravdu neni sta

Vloženo: 13.08.2011
    Uskutečněno: 11.08.2011
  • Ocelová špona

Při naší motodovolené na moravě si nějaký CYP zapomněl ocelovou šponu na silnici...:-( Pravděpodobné místo, kde jsem šponu nabral, je na silničce vedoucí kolem závodu kovovýroby v Blansku;-) Naštěstí se to obešlo bez

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.08.2011
    Uskutečněno: 10.08.2011
  • Morava

Tak je to tady, konečně jsem se dočkal své úplně první opravdové motodovolené! B-) :-DD Přípravy Přípravy byly poměrně zajímavé, zahrnovaly hodiny googlování těch správných turistických lokalit i ubytování, na zákl

Vloženo: 10.08.2011
    Uskutečněno: 04.08.2011
  • Reflex

Vyroben elastický reflexní návlek na rameno/nohu:-DD Klasická 5 cm široká guma na metráž a reflex vypáranej a ostříhnutej ze záchranářský vesty, kterou jsme za tímto účelem kdysi koupili v second-handu Samozřejmostí

Uskutečněno: 08.07.2011
  • Pavouk a vak

V úterý mi na stole konečně přistál objednaný pavouk, vak z Louise se mi válí doma už asi 2 týdny:-) ...tak je zase na čas s cestovatelskou výbavičkou vystaráno:-DD

Uskutečněno: 05.07.2011
  • Trutnov

S batůžkem jsme si vyrazili na menší dovču za jejím příbuzenstvem do Trutnova:-) Byla to první cesta, na který jsme potřebovali větší množství věcí, tudíž se na Mršce poprvé svezl i tankvak + jsme si vyzkoušeli i cestová

Uskutečněno: 30.06.2011
  • Severská jízda

Projížďka v délce asi 120km:-) Jelo se Česká Lípa - Děčín - Hřensko a pak malebnýma pohraničníma silničkama zase zpátky:-DD Perličkou byl technicky náročný úsek serpentin v lese, kde bylo skoro všude mokro a docela kl

Uskutečněno: 26.06.2011
  • Generálka

Dneska trochu jiná vyjížďka - původně to měl být poklidný výlet do severských končin, ale počasí udělalo své a proto byla původně klidná vyjížďka pojata jako "trénink přežití extrémních podmínek" na motodovolenou:-DD

Uskutečněno: 19.06.2011
  • Deutschland

Tak jsem porušil věc, kterou jsem se zařekl, že nikdy neudělám - jel jsem na výlet do Německého pohraničí:-D :-$ Byl jsem přemluven mamkou na krátký výlet - ač s obavami (Německo, 25kW a laďák bez Éčka nevěští nic do

Uskutečněno: 12.06.2011
  • Luž a skoro zmrzlina

Poklidná projížďka na Luž, tam točená kofola, následně pokus o zmrzlinu ve Stráži pod Ralskem, ale ta fronta, to se nedalo:-D Pomalu se nám také rýsuje motodovolená:-DD

Uskutečněno: 05.06.2011
  • Kolečko po severu

Další super projížďka s batůžkem:-DD Z Lípy do Děčína přes Nový Bor a Prácheň, z Děčína svižněji na Ústí a z Ústí přes Úštěk zase do Lípy:-) Perfektní počasí i teplota, najeto asi 130km:-DD Zjistil jsem, že mám

Vloženo: 25.05.2011
    Uskutečněno: 14.05.2011
  • Předsezónní servis

Tak to konečně klaplo:-DD Po dlouhé době plánování, příprav i odkladů se mi konečně podařilo zrealizovat předsezónní servis pro mojí Mršku:-P Sobotní slunečné ráno jsem započal výměnou prasklého halogenu:-) To jsem

Vloženo: 06.05.2011
    Uskutečněno: 30.04.2011
  • Převoz UAZe

Tak minulou neděli přišla veliká věc:-) Konečně se dostalo mému UAZovi satisfakce v podobě transportu na přetryskování a seřízení karburátoru:-DD Vše začalo bezproblémově, v sobotu proběhly všechny přípravy na transpo

Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011
  • Nová žárovka

Při cestě na chalupu ještě před převozem UAZe mi praskla žárovka v hlavnim světlometu, byla zakoupena nová a vyměněna bude v nejbližší době:-):-DD

Vloženo: 30.04.2011
    Uskutečněno: 23.04.2011
  • Předpisově nikdy víc!

Tak mám za sebou vyjížďku do Liberce, na ktero ujsem se velice těšil:-) Jak jsem již napsal, tak jsem se zařekl, že jezdím celý víkend striktně předpisově:-DD To jsem si bohužel neuvědomoval možná úskalí svého jednání

Vloženo: 23.04.2011
    Uskutečněno: 22.04.2011
  • Cesta do Liberce

Tak jsem se konečně dočkal:-) Příležitost se svézt trochu dál s batůžkem a navíc si pořídit novej telefon|-) Vzhledem k tomu, že jsem se zařekl, že jezdim celej víkend předpisově, jsem byl doslova natěšenej na to, že

Vloženo: 23.04.2011
    Uskutečněno: 22.04.2011
  • Vzducháč

Jelikož byl starej vzduchovej filtr absolutně nepoužitelnej, rozhodl jsem se pro jeho výměnu:-) Dnes jsem ho tedy objednal, odpoledne vyzvedl a za pomoci mého milovaného batůžka odborně vyměnil:-D Rozdíl mezi tím s

Vloženo: 21.04.2011
    Uskutečněno: 21.04.2011
  • Nákupní horečka

Tak jsem dneska pořádně provětral svojí peněženku:-D Výměny náplní se neúprosně blížej a proto jsem se rozhodl, že to vezmu ve velkym stylu a rovnou se všim co je třeba:-DD Koupil jsem olej, filtry a brzdovku, v do

Vloženo: 21.04.2011
    Uskutečněno: 21.04.2011