Jawa 350/640 (1995)

Aktualizováno 12.10.2012

Deník motorky
Nalezeno 237 záznamů

• Otevírání silnic aneb Novoroční zahajovačka 09´-

Endy, Igy, Dante, Hans __________________ Po včerejším slunečném počasí nebylo dnes ani památky, mráz byl mrazivější, mlha mlhavější a kluzko klouzavější. Spoustu lidí šokovalo, když se parta čtyř úchylných bláznů rozj

Vloženo: 01.01.2009
    Uskutečněno: 01.01.2009
  • Zhodnocení sezóny 2008 -

Kdybych jí měl popsat hodně stručně, napsal bych "paráda". Ale až tak idylické to vždycky nebylo... Super byl začátek. Dalo by se to snad brát jako osud, když jsem jel v lednu s Bubisem pro motorku a vyšlo najevo, že En

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 31.12.2008
    Uskutečněno: 31.12.2008
  • Zavírání silnic aneb jawíme s čezetou -

Endy, Igy, Dante _________________ Na plánované ukončení sezóny se mimořádně vyvedlo počasí. Vyjížďka byla malinko odložená kvůli stávkující čezetě - překvapivě ani Vape a generálka motoru nejsou všelék. Pak už jen do

Vloženo: 31.12.2008
    Uskutečněno: 31.12.2008
  • Boží hod v jedné stopě -

Endy, Igy a David v roli "létajícího Čestmíra" _________________________________________ Meteorologové vyhrožovali bohatým sněžením, ale sluníčko svítilo jako závod a silnice byly maximálně jen mokré. I když přece jen

Vloženo: 25.12.2008
    Uskutečněno: 25.12.2008
  • Kalendář 2009

Koumes, Penál, Dante, Pája, Bóďa, Krtek, Hans, Endy, pan Lízal, Magoss, Marta, Igy a spousta společných fotek ____________________________________________________ Na Mikulášském setkání předal Dante výsledek kolektivn

• Mrtvá sezóna -

Nejede a nejede! Spousta smůly, málo času, trochu nepozornosti a hloupé nešikovnosti způsobilo odstávku motorky na druhou půlku sezóny. Tak trochu se opakuje loňská zkušenost, kdy místo euforie z jízdy zabraly lítost, vz

• Zátěžová zkouška -

Endy ____ Konečně jede! Oprava svěřená rukám odborníkovým přinesla ovoce a vypadá to, že se ještě letos svezu! Cesta přes Prahu a domů celkem asi 160 km měla daleko k plánovaným vyjížďkám (tma, vítr, krátká průtrž mra

• Padáky a polep nádrže -

Když jsem viděl, jak dopadne originál padák při velmi lehkém mechanickém namáhání, došlo mi, že je tam jenom na parádu. Dlouho jsem jen okukoval u ostatních, ale už na letošní Krucemburk jsem vyrazil s padáky vlastní kon

• Mikulášská -

Endy, Igy, Dante, Hans, Marta, Magoss __________________________________ Plánovaného Mikulášského setkání se oproti původním plánům nakonec zúčastnila polovina motorkářů. Kdo nedojel, připravil se o nejspíš letos posl

Vloženo: 07.12.2008
    Uskutečněno: 07.12.2008
  • Adventní

Endy s Kubou, Igy s Dankem ___________________________ Polední sluníčko na první adventní neděli nás probudilo z podzimní dřímoty - nedalo se jinak než ho přesvědčit, že se rozhodně k zimnímu spánku ještě nechystáme!

Vloženo: 30.11.2008
    Uskutečněno: 30.11.2008
  • Defekt! -

Půl šestý ráno, tma, provoz jak v centru Prahy, stavba dálnice před K.Vary - ideální místečko na proražení kola. Naštěstí se mi podařilo s funícím kamionem za zády krokem dojet k mezeře mezi betonovými zátarasy a sjet ze

Uskutečněno: 10.11.2008
  • Shodneme se!

Endy-Jawa, Bubis-Volusia, Kamil-Ninja ___________________________________ Museli jsme na silnici vypadat zvláštně, ale je vidět, že dobří lidé se shodnou, a tak v koloně chopper - jawka jako cestovní enduro - silniční

Vloženo: 15.11.2008
    Uskutečněno: 05.11.2008
  • Když motorka krvácí... -

Z plánované vyjížďky bylo necelých 10 km za dvě hodiny. Zazlobila jehla a karburátor se v jednom kuse zahlcoval, dalo se jet jen na plný plyn. První fotka je samozřejmě nadsázka, poslední ukazuje skutečně pod motorkou be

Uskutečněno: 03.11.2008
  • První extrémy -

Endy, Igy, Pepa _______________ Počasí už si s námi začíná hrát - když jsme pili kafe u Pepy na zahradě, teploměr ukazoval 20 stupňů, jen jsme trochu vyjeli do kopců, klouzali jsme na sněhu a ledu. Podzimní Krušné hor

Vloženo: 01.11.2008
    Uskutečněno: 01.11.2008
  • Příprava na zimu -

Endy ______ Malé otestování zimní výstroje odhalilo nedostatky, které buď odstraním anebo se v zimě nesvezu. Dnes už o sobě kolena dávala znát, rukavice i boty je potřeba vyměnit. Naopak se osvědčuje nepromok Proof, o

Vloženo: 28.10.2008
    Uskutečněno: 28.10.2008
  • Navzdory mlze -

Endy a Kuba _____________ Naštěstí jsme se mlhou jako mlíko odradit nedali a snad za odměnu jsme po pár kilometrech vjeli do krajiny zalité sluníčkem. Mimo město už svítit nepřestalo a skoro by se ani nechtělo věřit,

Vloženo: 26.10.2008
    Uskutečněno: 26.10.2008
  • Poslední sluneční paprsky -

Endy ______ Den se krátí, ráno mlha, večer mráz, ale přes poledne je ještě pořád super počasí na malou vyjížďku po okrese. Dnes sám po trase Svatava - Pískový Vrch - Loket - Horní Slavkov - Krásno - Lobzy - Březová -

Vloženo: 21.10.2008
    Uskutečněno: 21.10.2008
  • Viklan u Bochova -

Endy, Igy, Penál, Pižla ______________________ Po dlouhé odstávce první opravdová vyjížďka - a cíl Penál vybral opravdu dobře. Prima svezení podzimní krajinou a následně posezení s kamarády u ohně nad plecháčkem dobré

Vloženo: 14.10.2008
    Uskutečněno: 12.10.2008
  • Endyho sedumnáctiny (po dvaadvacáté) -

Endy, Igy, Dante, Bóďa, Hans, Marta _________________________________ Z původně plánované akce zbylo torzo - pár lidí nemohlo přijet, já měl mašinu bez motoru. I tak to bylo milé setkání a rozhodně zlatým hřebem byl p

Uskutečněno: 23.08.2008
  • Cesta na Víkend VSJ

Endy, Penál (a Jana), Igy, Dante ______________________________ Původně plánovaný sraz se trochu zvrtnul... V pátek cesta do kempu v Hradci u Kadaně, trocha toho večerního křepčení a ráno už hurá do sedel, jedeme na V

Uskutečněno: 25.07.2008
    Tachometr: 52000km
  • Motohody 2008 -

Počasí se opět mimořádně vyvedlo, pár motorek k pokoukání jsem si našel - ale jinak mě tenhle sraz moc nenadchnul. Ani komorní akce typu Krucemburku, ani megaakce jako Jawáč... Striktní rozdělení prostoru pro VIP a ostat

Uskutečněno: 05.07.2008
  • Krucemburk 08´ -

Endy, Penál, Rraol, Jakub, Bóďa _____________________________ Bez formálního vyhlášení bych si troufnul prohlásit se za nejvzdálenějšího účastníka. Akce mému srdci nejbližší - byl jsem poprvé a rozhodně ne naposledy.

Uskutečněno: 27.06.2008
  • Rodewisch 08´ -

9.Traditionelles Jawatreffen auf der Schlossinsel in Rodewisch Jediní mohykáni z Čech v německé přesile Endy, Dante, Kesis, Marta, Hans a pan Lízal _________________________________________ Na dvěstě Jaw na nádvoří

Uskutečněno: 01.05.2008
  • Podkrušnohorská zahajovačka - Amerika 08 aneb Sedm stat

Endy, Dante, Kesis, Marta, Hans, Penál, Koumes ____________________________________________ Ačkoliv předpověď zprvu hlásala počasí přímo exportní, realita byla malinko odlišná... Ve ztenčené sestavě jsme se sešli už v

Uskutečněno: 19.04.2008
  • Kufry vs. brašny -

Původní cestovní výbava - laminátové kufry domácí výroby. Prostorné a bytelné, ale nepříliš praktické. Motorka byla strašně široká i bez namontovaných kufrů (blinkry na nosičích) a prázdný kufr se při vyšší rychlosti obč

Vloženo: 09.12.2008
    Uskutečněno: 09.04.2008
  • Krásenská

Endy, Igy ___________ S Igym na Krásně bylo fakt krásně! Začátek bezvadnýho kamarádství a spousty úžasnejch vyjížděk.

Uskutečněno: 30.03.2008
  • Endyro je doma -

Tenkrát navzdory roční době počasí vcelku přálo, a tak nebyl problém koupit motorku v Praze a po ose dojet až do podkrušnohoří. Po delší době jsem tak najel pár kilometrů bez toho, abych musel jawit nebo dokonce volat od

Typ: Koupě
    Vloženo: 09.12.2008