BMW R 1200 R (2006)

Aktualizováno 20.8.2024

Deník motorky
Nalezeno 46 záznamů

• okólo kómíná

Jsem včera pojezdil na sajrajtu a ještě sprchlo, motorka jako dobytek, ani jsem nefotil a dneska silnice oschlé tak šup na myčku, pěkně ocákat bordel, utřít mikrovláknem a šup na Poděbrady, kolem Restaurace na Kempu, Na

Vloženo: 25.01.2024
    Uskutečněno: 25.01.2024
  • test věcí a Ikea už nikdy víc natož Prahu ve všední den

Tak jsem podle slunce a předpovědi naplánoval test obou rukavic a přilbice...Na kufry jsem gumicukem přidělal lehounké balení dvířek 120cm dlouhé a jen tak tak projel vratama. Dvířka jsem objednával ke knihovně Billy co

Vloženo: 29.12.2023
    Uskutečněno: 29.12.2023
  • na šichtu- story

a protože je zima, ráno tma a večer taky, nic jsem nefotil. Potřeboval jsem na benzinku a pak do práce B-) Venku krásných 10°C před pátou ranní, takže proč ne, babeta je sice dobrá, na kole bych nestíhal a tak než aby

Vloženo: 26.12.2023
    Uskutečněno: 26.12.2023
  • PF 2024

Všem přeji Krásné Vánoce, hodně štěstí a zdraví, hlavně na cestách pokoru, úctu k druhým, ohleduplnost, shovívavost, trpělivost a pokud možno dobrou náladu a optimismus :-DD

Vloženo: 24.12.2023
    Uskutečněno: 24.12.2023
  • do Z-Boxu a lékárny menší oklikou

Včera jsem v práci kouknul z okna kolem 14 hodiny a říkal jsem si, to je ale docela pěkně, možná i na moto...no asi 6°C. Dnes o volnu od rána lítání po doktorech s mladým, od doktorů objížďka celkem přes čtyři supermarke

Vloženo: 18.12.2023
    Uskutečněno: 18.12.2023
  • Retrogaráž podzim 2023

příjezd se synky do Lysé v 8:30, pohledem na hlavní štráse je vidět že u hlavního vchodu je fronta jako prase, bereme to ulicí u nádraží k druhému vchodu kde je jedna baba na kase a taky fronta ale odsejpá to. Procházím

Vloženo: 11.11.2023
    Uskutečněno: 11.11.2023
  • výlet do optiky v PDY

Nabídl jsem synkovi, že ho svezu do optiky v Poděbradech a nebo pojedem babetta + motokolo, tak ne, vyhrál motocykl. Z výrazů synka jsem viděl že si spokojeně chrochtá za zády tatínka |-) tak asi 27km najeto To je záhu

Vloženo: 06.11.2023
    Uskutečněno: 06.11.2023
  • pro panty k JaP Jacina a pak někam pryč

dopoledne jsem pojezdil kolmo po městě, po nákupech, pro nejnutnější věci v krámě a v drogerii spreje základovky, doma nastříkal svařený křídla vrat do garáže pro š100. dal brzký oběd a pak hijéééé na benzinku pro načura

Vloženo: 02.11.2023
    Uskutečněno: 02.11.2023
  • pokračování sezony

včera v práci jsem si naplánoval dnešní den takto: dopoledne kontrola hub v lese, jestli už lezou nebo jak to bude a pak výlet takže pár hub teda bylo, nakonec jsem je i očistil a nakrájel a to mě zdrželo takže jsem vy

Vloženo: 23.10.2023
    Uskutečněno: 23.10.2023
  • a je to tady

první závada: v Boleslavi se mi na trvalo rozsvítila kontrolka ABS a taky se mi zdá že těsně před zastavenim zatroubí přední brzda. Jako když zatahnete ručku u favorita tak zakvičí. to bude zřejmě tím že to ABS nefachá.

Vloženo: 23.10.2023
    Uskutečněno: 23.10.2023
  • chůva

Zase tak krásný teplo a já zase byl chůva domácí. tohle mě ubíjí. ráno jsem odvezl suť na Šumbor, vyházel vozejk bordelu pěkně lopatou a pak do stavebnin pro K01 a myslel jsem že šéfová přijde z práce dřív, no houno. Tak

Vloženo: 13.10.2023
    Uskutečněno: 13.10.2023
  • check

dnes pouhých 167km namotaných kolem Vrátenské Hory, Doks, Kokořína, Mělníka a odtamtud do Libiše(už skoro za tmy) na konzultaci a píchnutí na diag ohledně zobrazení informací na palubním LCD? vyvolání postranních funkcí

Vloženo: 11.10.2023
    Uskutečněno: 11.10.2023
  • chuť jezdit je furt

myslel jsem že mezi nočníma v sobotu pojedu s bratrem do Dolní Lipky, protože tam bude centrum oslav 150let železnice, ale nakonec jistota s počasím moc nebyla a tak jsem dneska odpoledne vyrazil na Orlickoústecko. Opět,

Vloženo: 05.10.2023
    Uskutečněno: 05.10.2023
  • Hřensko, NDR, Č.Dub ve tmě

Na dnešek jsem si naplánoval výlet na nově pořízeném stroji. Natankoval jsem Vervu po hrdlo, přes 16,2litru a vyrazil po 1/38 do Ml. Boleslavi, pak Krnsko, Dolní Cetno, Katusice, Žďár, Okna, Doksy, Č.Lípa, Žandov, Benešo

Vloženo: 01.10.2023
    Uskutečněno: 01.10.2023
  • Doma už je klid

:-DD motocykl je přijmut do domu, když se líbí synům tak je to v pořádku. Jako jsem říkal ,"prodám stovku" a manželka" ne, kluci se v ní rádi vozí"

Typ: Reportáž
    Vloženo: 26.09.2023
    Uskutečněno: 26.09.2023
  • Test Lipany v mlze a evidenčka

hned ráno jsem oprášil větrný štítek a namontoval na horní brýle. Hnedle se na tom jede lépe. Projel jsem se na Lipany, a bohužel od Milčic v mlze, pak ale postupně vylezlo slunéčko a tak jsem to ještě protáhnul přes Ko

Vloženo: 26.09.2023
    Uskutečněno: 26.09.2023