Logo Zhongyu Zhongyu
  • C

Informace o značce

Jiangmen Zhongyu Motor (Group) Co., Ltd. Byla založena roku 1994. Oficiální zpráva po patnácti letech fungování mluvila o jmění 800 milionů amerických dolarů a 1500 zaměstnancích, z nichž 300 bylo vysoce kvalifikovaných ve strojírenství, dopravním průmyslu a často se jednalo o zahraniční odborníky. Zhongyu Group se podařilo vyrůst v mezinárodního velkovýrobce, udržujícího ve svém portfoliu i nadále motorky, motory a jejich servis.

Historie značky

Výrobní linky dokáží vyrobit za rok 600 000 motorů a to od A do Z. Všech 60 modelů jednostopých vozidel se vyrábí kompletně v Zhongyu, včetně plastových dílů, lakování, pokovení...atd.
Během projektu "No.1 Engineering Project of 2001" bylo 5 vzorků motorů Zhongyu porovnáno s obdobnými motory vyrobenými japonskou Hondou a dokázaly, že s nimi mají srovnatelné parametry. Výrobky Zhongyu také úspěšně prošly vytrvalostním testem na 420 hodin zátěže (mezinárodní standard se testuje na 100 hodin).
V nabídce firmy najdete krom motorek, skútrů a ATV-ček také kola s pomocným motorkem, plně elektrické skútry a sněžné skútry.

Pokud Vám v článku chybí některá data z historie, budeme rádi, když nám pošlete doplnění.


TOPlist