Logo Ufo Ufo

Informace o značce

Výrobce motooblečení a motodoplňků pro motorkáře, krosaře a cyklisty. Motocyklové chrániče, plasty na motorky, dresy a jiné doplňky.

Historie značky

Historie jedné z největších firem na motocyklovém trhu začala ve městečku Calcinaia v roce 1977, když se Vito Consoloni rozhodl spolu s dalšími dvěma společníky založit firmu Ufo Plast.

Pouhé sny, které začaly v garáži o rozměrech 120 čtverečních metrů, se brzy přeměnily na úspěch. Obchodní výsledky, prestižní a uznávaná kvalita výrobků a množství světových titulů v motokrosu i enduru, dnes, po více než 30 letech aktivity, představují společnost, která si udržela svoji filozofii nezměněnou, ale která pravidelně aktualizuje svoje plány a cíle.

Výrobní podnik, charakterizovaný moderní a futuristickou architekturou, se rozléhá na ploše 8.000 čtverečních metrů. Ufo Plast vyrábí více než 4.000 položek, které používají tisíce spotřebitelů na celém světě. Ufo Plast se stal během let více a více úspěšným díky třem důležitým faktorům – držení si stylu, volby prvotřídních materiálů a pečlivé pozornosti ke kvalitě.

Tento úspěch byl také dosažen díky sportu, kde bylo dosaženo množství světových titulů v motokrosovém i endurovém mistrovství světa – hodnotná a důležitá vítězství, za každým z nich je skryto jméno Ufo Plast, jeden z největších příznivců tohoto úžasného sportu.

Ufo Plast se stalo v roce 2003 držitelem certifikátu systému řízení podle UNI-EN-ISO-9001:2000 pro konstrukci a výrobu náhradních dílů pro motocykly, ochranných pomůcek pro sportovce a dalšího sportovního příslušenství.

Pokud Vám v článku chybí některá data z historie, budeme rádi, když nám pošlete doplnění.


TOPlist