-*MOTO - Olomoucko*-
-* MOTO - Olomoucko *- Do této skupiny se může přidat kdo bude chtít,nej lépe z
Simson Condor 125
| 1997 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 125 cm3 |
| Výkon | 8.8 kW (12 koní) |
| Točivý moment | 13 Nm |
| Druh motoru | Spalovací |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Výška sedla | 900 mm |
| Suchá hmotnost | 109 kg |
| Fórum | Téma | Odpovědí | Poslední příspěvek | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Založit téma Všechna témata | |||||
| Veteráni | Zapalovani simson | 3 | 12.12.2015 23:06 | ||