paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Zapalovani simson
Ahoj, mel bych prosbu. Dostal se mi do ruky motor rozebraneho Simsona a chybi mu magnety. Bohuzel si nejsem 100 % jisty jestli se jedna o bezkontaktni nebo kladivkove. Mam za to ze je bezkontakti... jedna se o Simson enduro.














Dekuji za odpovedi

Zapalovani simson

12.12.2015 v 18:29 | Nahoru | #1
Bezkontakt.

Zapalovani simson

12.12.2015 v 18:36 | Nahoru | #2
magnety jsou v rotoru. a na něm nálitek na snímač

Zapalovani simson

12.12.2015 v 23:06 | Nahoru | #3
Díky za radu
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Jede na babettu dát vidlice simson Simson S 51 Enduro, Babetta 210, Simson S 51 Elektronik Pitin 15 7.2.2026 v 20:37 Pitin
Zadní osa Simson s 51 Simson S 51 Elektronik Havlecc 15 4.10.2025 v 00:21 Havlecc
Simson elektronik S51 vynechávání Simson S 51 Elektronik Havlecc 1 17.9.2025 v 15:02 Bugs
simson s51 enduro problém s karburá... Simson S 51 Elektronik tomaka 11 12.9.2025 v 20:48 tomaka
Pozůstalost-sklad ND pro Simson, MZ... Simson S 51 Elektronik, Simson S 50 Onny 15 5.9.2025 v 16:36 MedWed


TOPlist