Pitpro 125 RR (2010)
Paskov, PERFORMANCE-KINGČínský pitbike který mile překvapil
Pitpro 125 RR
| 2010 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 125 cm3 |
| Výkon | 7.2 kW (9.8 koní) |
| Výkon při otáčkách | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 8.6 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 5500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Uspořádání válců | 1 |
| Počet válců | 1 |
| Rozvod | OHC |
| Ventilů na válec | 2 |
| Vrtání | 52.4 mm |
| Zdvih | 55.5 mm |
| Kompresní poměr | 9 : 1 |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Startér | Nožní |
| Počet rychlostí | 4 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Páteřový |
| Materiál rámu | chrommolybden |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Přední třmen | dvoupístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 14 " |
| Zadní kolo | 12 " |
| Rozměr přední pneu | 60/100-14 |
| Rozměr zadní pneu | 80/100-12 |
| Rozvor | 1150 mm |
| Výška sedla | 730 mm |
| Suchá hmotnost | 65 kg |
| Objem nádrže | 3 l |
| Množství oleje | 650 l |
| Spotřeba | 2.5 l/100 km |
| Maximální rychlost | 85 km/h |
| První cena | 16810 Kč |
Blíží se mi servis ale nechávám to ješte doběhnout do 26MTH. Přeci jen motorka nedostávala zabrat. ...
13MTH a já se chystám ne výměnu oleje. Hned na začátek provozu jsme použil REPSOL SINTETICO 4T 10W4...
Píše se rok eeeee 2016 a bylo to nějak v srpnu. Pořídil jsem si pitbike! A jelikož epitbike.cz ho p...
| Zázemí | |
|---|---|
| Ceny náhr. dílů | 9.0/10 |
| Ceny servisu | 9.0/10 |
| Servisní síť | 9.0/10 |
| Dostupnost dílů | 8.0/10 |
| Nabídka doplňků | 7.0/10 |
| Servisní intervaly | 9.0/10 |
| Terén | |
| Výška | 7.0/10 |
| Ochrana motoru | 7.0/10 |
| Skoky | 8.0/10 |
| Ochrana jezdce terén | 7.0/10 |
| Motor | |
| Spojka | 9.0/10 |
| Průběh výkonu | 9.0/10 |
| Vibrace | 7.0/10 |
| Převodovka | 8.0/10 |
| Mechanická hlučnost | 7.0/10 |
| Zvuk | 10.0/10 |
| Spolehlivost | 9.0/10 |
| Podvozek | |
| Možnost nastavení | 6.0/10 |
| Těsnost tlumičů | 8.0/10 |
| Tuhost rámu | 9.0/10 |
| Ročník | Vložil | Soubor | Velikost | Poznámka |
|---|---|---|---|---|
| Nahrát manuál | ||||
| 2010 | PERFORMANCE-KING | wiring_diagram-125-1.jpg | 47 KB | Eletronika pro pitbike 125cc |
| 2008 | PERFORMANCE-KING | 1p52fmi.pdf | 491 KB | MOTOR LIFAN 1P54FMI A 1P52FMI. Pro všechny pitbike motorky o obsahu 125ccm |