Píše se rok eeeee 2016 a bylo to nějak v srpnu.
Pořídil jsem si pitbike! A jelikož epitbike.cz ho prodává v krabici musel jsem ho složit.

| Vlastník | PERFORMANCE-KING | |
|---|---|---|
| Vloženo | 30.12.2016 | |
| Aktualizováno | 30.12.2016 | |
| Zobrazeno | 3 013x |
| Vlastník | PERFORMANCE-KING | |
|---|---|---|
| Vloženo | 30.12.2016 | |
| Aktualizováno | 30.12.2016 | |
| Zobrazeno | 3 013x |
Píše se rok eeeee 2016 a bylo to nějak v srpnu.
Pořídil jsem si pitbike! A jelikož epitbike.cz ho prodává v krabici musel jsem ho složit.

Blíží se mi servis ale nechávám to ješte doběhnout do 26MTH. Přeci jen motorka nedostávala zabrat. Olej Valvoline se ukázal jako výborná volba! Motorka nežere olej a jde řadit i v horku. Dnes jsem se učil znova skákat
| Typ: | Vyjížďka |
|---|---|
| Vloženo: | 02.01.2017 |
| Uskutečněno: | 02.01.2017 |
| Tachometr: | 24km |
13MTH a já se chystám ne výměnu oleje. Hned na začátek provozu jsme použil REPSOL SINTETICO 4T 10W40. po 13MTH mohu říci že to byla blbá vola.Při 8MTH dolévám olej jelikož mizí. Při vedru se blbě řadí rychlosti.Že b
| Typ: | Údržba |
|---|---|
| Vloženo: | 02.01.2017 |
| Uskutečněno: | 22.10.2016 |
| Tachometr: | 13km |