Ohvale GP-0 má nabídnout pocity z řízení velké motorky a tomu je přizpůsobena geometrie rámu s rozložením hmotnosti 53:47 ve prospěch předního kola. Stejně tak se velkým světem inspirují třeba brzdy, tedy přední radiální monoblokový čtyřpístek s 180, nebo 190 mm kotoučem a zadní dvoupístkový třmen. Na výběr je z několika motorových variant,od stodesítky s automatem až po stodevadesátku s pětadvaceti koňmi a čtyřrychlostní převodovkou.
Ohvale GP-0 110 4 Speed
Informace k modelu
Články
Technické údaje Ohvale GP-0 110 4 Speed
| 2018 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 113.3 cm3 |
| Výkon | 8.09 kW (11 koní) |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch a Olej |
| Uspořádání válců | 1 |
| Počet válců | 1 |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Počet rychlostí | 4 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Trubkový |
| Materiál rámu | Trubkový |
| Brzdy vpředu | kotouč |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 10 " |
| Zadní kolo | 10 " |
Skupiny