Cruiser vybavený přeplňovaným vznětovým dvouválcem unikátní konstrukce
Neander 1400 Turbodiesel
Informace k modelu
Články
Technické údaje Neander 1400 Turbodiesel
| 2005 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 1430 cm3 |
| Výkon | 69 kW (93.8 koní) |
| Výkon při otáčkách | 4200 ot/min |
| Točivý moment | 175 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 2600 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch a Olej |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | DOHC |
| Ventilů na válec | 4 |
| Vrtání | 108 mm |
| Zdvih | 78.2 mm |
| Kompresní poměr | 16 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řemen |
| Typ rámu | Páteřový |
| Materiál rámu | chrommolybden |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 300 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 18 " |
| Zadní kolo | 18 " |
| Rozměr přední pneu | 130/60-18 |
| Rozměr zadní pneu | 240/40-18 |
| Rozvor | 1740 mm |
| Úhel hlavy řízení | 31 ° |
| Závlek předního kola | 109 mm |
| Výška sedla | 650 mm |
| Suchá hmotnost | 270 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 295 kg |
| Maximální rychlost | 230 km/h |
| Poznámka | turbodiesel se vstřikováním common rail, čtyři ojnice, dvě klikové hřídele |
Skupiny