Je to na dobré cestě, nové KTM mají své ceny a v dubnu přijde extrémní Duke
13.01.2026
KTM 1390 Super Adventure R
| 2025 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 1350 cm3 |
| Výkon | 127 kW (172.7 koní) |
| Výkon při otáčkách | 9500 ot/min |
| Točivý moment | 145 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 8000 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Vidlicový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | DOHC |
| Ventilů na válec | 4 |
| Vrtání | 110 mm |
| Zdvih | 71 mm |
| Kompresní poměr | 13 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Příhradový |
| Materiál rámu | chrommolybden |
| Zdvih předního odpr. | 220 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 220 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 320 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 21 " |
| Zadní kolo | 18 " |
| Rozměr přední pneu | 90/90 21 |
| Rozměr zadní pneu | 150/70 18 |
| Rozvor | 1577 mm |
| Úhel hlavy řízení | 25.2 ° |
| Světlá výška | 242 mm |
| Výška sedla | 880 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 248 kg |
| Objem nádrže | 23 l |
| Spotřeba | 6.7 l/100 km |
| Výměna motorového oleje | 15000 Km |
| Výměna olejového filtru | 15000 Km |
| Výměna vložky vzduchového filtru | 15000 Km |
| Seřízení ventilové vůle | 60000 Km |