Ducati MH900e: Před 20 lety Italové poprvé prodávali přes internet. Za 31 minut ...
12.09.2020
Ducati MH900e
| 2000 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 904 cm3 |
| Výkon | 55 kW (74.8 koní) |
| Výkon při otáčkách | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 76 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 6500 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Uspořádání válců | Vidlicový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | OHC/desmo |
| Ventilů na válec | 2 |
| Vrtání | 92 mm |
| Zdvih | 68 mm |
| Kompresní poměr | 9.2 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Příhradový |
| Materiál rámu | chrommolybden |
| Zdvih předního odpr. | 100 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 120 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 320 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 17 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozměr přední pneu | 120/65ZR17 |
| Rozměr zadní pneu | 170/60ZR17 |
| Rozvor | 1415 mm |
| Úhel hlavy řízení | 24 ° |
| Výška sedla | 825 mm |
| Suchá hmotnost | 186 kg |
| Objem nádrže | 8.5 l |
| Maximální rychlost | 222 km/h |
| Poznámka | Limitovaná edice 2000 kusů, prodávaná výhradně přes internet. |
| Fórum | Téma | Odpovědí | Poslední příspěvek | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Založit téma Všechna témata | |||||
| Italské | Měl jí někdo-či má? Ducati MH900e | 21 | 25.11.2011 20:50 | ||