Logo Domino Domino

Informace o značce

gripy, doplňky

Historie značky

Domino Tommaseli

Více než 50 let je značka Tommaselli synonymem spolehlivosti, záruky a evropským leadrem ve výrobě řidítek určených do prvovýroby a pro trh s náhradními díly. Domino má prvenství v Evropě ve výrobě brzdových a spojkových páček a ovladačů plynu pro veškeré typy motocyklů, mopedů a skútrů přes jízdní kola, MTB a zemědělské stroje. Tommaselli a Domino dohromady představují nejlepší záruku kvality a největší rozsah sortimentu ve svém sektoru.

Výrobky Tommaselli a Domino se odlišují výjimečnou jakostí. Přísné laboratorní testy s postupnými systémy kontroly a přímé použití při závodech, jsou nejlepší zkouškou bezpečnosti a vysoké funkčnosti výrobků . Opravdu důležitou součástí pro týmy Mistrovství světa jsou jak řidítka Tommaselli pro motocykly enduro a cross, tak ovladače plynu a páčky Domino pro silniční motocykly. Mimo to je používají i mnozí mistři světa jako Valentino Rossi.

Tommaselli a Domino spojuje společný strojírenský výzkum a schopnost vyrábět systémem podnikové normy UNI-EN 29001 (ISO 9001).

Domino a Tommaselli má v hrsti vítězství.

Pokud Vám v článku chybí některá data z historie, budeme rádi, když nám pošlete doplnění.


TOPlist