Brammo Empulse
Informace k modelu
Vodou chlazený elektrobike s šestistupňovou převodovkou, přestavený v roce 2012.
Články
Technické údaje Brammo Empulse
| 2015 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Výkon | 39.2 kW (53.3 koní) |
| Točivý moment | 90 Nm |
| Druh motoru | Elektrický |
| Chlazení | Kapalina |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Rozměr přední pneu | 120/70-17 |
| Rozměr zadní pneu | 180/55-17 |
| Výška sedla | 810 mm |
| Suchá hmotnost | 190.5 kg |
| Maximální rychlost | 160 km/h |
Videa Brammo Empulse
Skupiny
TOP registrace Brammo Empulse
Databáze 1 majitelů Brammo Empulse
Kupující kteří dali Empulse přednost
| Nekoupili | Z důvodu |
|---|
Kupující místo Empulse koupili raději jinou
| Jakou | Z důvodu |
|---|---|
| BMW C Evolution | Výrobce se sloučil s Polaris a dočasně pozastavil výrobu. |