Ace Four
Informace k modelu
Jediný model vyráběný značkou Ace. Nejlepší americký čtyřválec své doby
Články
Technické údaje Ace Four
| 1922 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 1229 cm3 |
| Výkon | 14.7 kW (20 koní) |
| Výkon při otáčkách | 3000 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Vzduch |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 4 |
| Rozvod | F |
| Ventilů na válec | 2 |
| Vrtání | 68.58 mm |
| Zdvih | 82.55 mm |
| Kompresní poměr | 6.5 : 1 |
| Příprava paliva | Karburátor |
| Startér | Nožní |
| Počet rychlostí | 3 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Typ rámu | Kolébkový |
| Materiál rámu | ocel |
| Brzdy vzadu | buben/buben |
| Rozměr přední pneu | 3,85-20 |
| Rozměr zadní pneu | 3,85-20 |
| Rozvor | 1499 mm |
| Výška sedla | 737 mm |
| Suchá hmotnost | 168 kg |
| Objem nádrže | 11.35 l |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
Galerie Ace Four od uživatelů
-
Od usersami573(1995)
- Přidat foto
Videa Ace Four
Témata ve fóru o Ace Four
| Fórum | Téma | Odpovědí | Poslední příspěvek | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Založit téma Všechna témata | |||||
| Cross | hotovo | 0 | 10.6.2020 09:53 | ||
| Enduro & funbike | 0 | 15.8.2018 20:29 | |||
| 125ccm | N | 6 | 23.2.2017 06:39 | ||
| Vyjížďky | E | 2 | 8.8.2016 12:47 | ||
Skupiny
TOP registrace Ace Four
Bazar pro Ace Four (rss)