Ace Four (2015)

Vlastník Josef.
Vloženo 22.1.2023
Aktualizováno 22.1.2023

Čtyřkolka se kterou se dá zažít spousta srandy a stejně pomůže při spoustě práce jak kolem baráku tak v lese.

Motorka koupena od 4294

První dojmy - Ze začátku jsem čtyřkolku měl určenou jen na práce typu odvézt přivézt a tak dál.Bylo to dáno že před koupí jsem neměl zdání co takový stroj umí a dokáže,ostatně spektrum její využití jsem poznal až při její obsluze.

Potřeboval jsem něco čím bych mohl odvézt dřevo z lesa,také na práci kolem domu a tak jsem se rozhodoval mezi malotraktorem a čtyřkolkou.Jsem z vesnice a více jsem se přikláněl k malotraktoru neboť hydraulika a tažná síla je něco co člověk opravdu potřebuje pokud to dokáže využít a užít. O čtyřkolce jsem věděl jen pramálo a jen z doslechu ale naskytla se mi možnost si čtyřkolku půjčit a odvézt pár klacků domu z lesa. Při prvních metrech jsem si začal říkat že to asi nebude to co chci ale při delší jízdě jsem začal do čtyřkolky víc propadat a myšlenka že na zábavu to je dobrý ale přeci to chci na práci. Proto bez váhání zapřáhnu vlek a mažu do lesa kde na mě čekají tři poražené smrky, Sjíždím ze silnice na polní cestu a pak po svahu po louce do lesa, nebudu říkat že jsem byl poprděný z náklonu a z terénu, proto náhon na čtyři kola a uzávěrka byla nutností ale i tak jsem se bál.Konec dne vypadal tak že dřevo doma a já plný dojmů a zamilovanosti jsem nechtěl ze čtyřkolky slézt na tož ji na druhý den vrátit. Každopádně plán byl jasný CHCI JI. Netrvalo dlouho a já si po roce jel pro ni,chtěl jsem tu samou tedy dlouhá verze zkrze stabilitu a velký obsah abych chudinku nějak netrápil. Dnes mám doma Access 750 v dlouhé verzi. Z prvu jsem byl tak trochu nedůvěřiví neboť byla jedna z nejlevnějších ale kupec se zdál solidní a byl to sympaťák tak jsme si plácli a jí ji vezl domů. Mám ji doma od léta a za tu domu jsem odvezl mnoho udělal spoustu práce. Na podzim jsem si koupil radlici na sníh. Sice jsem si vyslechl prej na co že na těch pár metrů co mám stačí hrablo a trocha času ale já jsem se odradit nenechal a radlici namontoval. Jako motorkář zimu rád nemám ale v zimě se na motorce stejně jezdit nedá ale někdo vymyslel motorku se čtyřmi koly což je vynikající věc jak držet řídítka i v zimě, ano ještě je sněžný skůtr ale ten nezastane práci a tohle má čtyři kola a je to pracovitý. při prvních vločkách a při prvním odhrnovaní jsem tomu propadl a celý den z toho neslez ptoto nejen náš dvůr ale i okolní cesty jsou prohrnuté a dnes když vidím jak venku padá ten bílý neřád já se modlím aby každá vločka která spadne aby zmrzla a neroztála. Teď už vím co chci za auto cha cha cha. Co dodat na závěr je to něco co zastane spoustu práce a dá se na tom perfektně zablbnout tak že vřele doporučuji ať už jen na vyzkoušení je to paráda.

Martanex
Martanex napsal 25.01.23 v 12:00 10b.

Super pracant.

Petr45
Petr45 napsal 25.01.23 v 09:59 10b.

Ať dělá radost taky jsem si letos koupil , pomáhá to přežít zimu

FatBoy105th.
FatBoy105th. napsal 24.01.23 v 17:41 10b.

Pekna potvurka se mi libi , jakou z ni mas radost at slouzi a preju co nejvic tech bilejch sracek