BMW GS Experience dny 2021

Jízdy po silnici i v terénu s modely GS pod vedením profesionálních instruktorů.

Letos poprvé můžeš zažít naší řadu motorek GS v plné akci na vlastní kůži!

Nasedni na jednu z našich mašin a projeď se v terénu i na silnici a vyzkoušej si celou modelovou řadu BMW GS. Máš na to celý den, abys dokázal vstřebat úplně všechno co řada GS dokáže nabídnout a to na jakémkoliv povrchu a v jakékoliv situaci.

Určitě se není čeho bát, celý den budeš mít k ruce profesionály z motoškoly “Přijďte se projet”, kteří tě v tom nenechají samotného, takže budeš rozhodně odjíždět o poznání zkušenější!

GS EXPERIENCE DNY 2021 se budou konat vždy od 9:00 do 18:00. Máme pro tebe připravené motorky BMW R 1250 GS Adventure, R 1250 GS, F 850 GS Adventure, F 850 GS, F 750 GS, G 310 GS a Urban GS, které si všechny otestuješ. Na nic nečekej, vyber si termín a místo a registruj se ještě dnes. Počet míst je omezen!

Na co se můžeš těšit?

  • Zapůjčení motorek BMW GS
  • Profesionální instruktory
  • Teoretickou i praktickou část výuky jízdy v terénu
  • Volné jízdy
  • Představení modelů
  • Občerstvení

Účastnický poplatek za tuto zážitkovou akci činí 3 990 Kč včetně DPH (online platba platební kartou při registraci).

Pro účastníky BMW GS EXPERIENCE DNŮ 2021 jsme připravili trička z originální limitované kolekce GS 40 years zdarma a speciální nabídku vybavení motorkáře z kolekce Ride and Style. Detailní informace dostaneš při registraci.

Profesionální instruktoři

Na akci se ti budou věnovat profesionální instruktoři z Motoškoly Přijďte se projet, kteří tě s našimi motorkami a jejich ovládáním v terénu seznámí.

Jejich přístup se dá shrnout slovy, čím víc se bavíš, tím víc se naučíš.

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (1x):


TOPlist