TZ 2019 - Indiánské léto v Kanadě

TZ 2019 - Indiánské léto v Kanadě
Pořadatel: Baky 732 244 078
Město: Malý Ratmírov (Jihočeský)
GPS: mapa
Začátek: 13.09.2019
Konec: 15.09.2019
Vložil: Prochor
Vstupné: Neuvedeno
Zobrazeno: 834x

Ano, vážení přátelé, rok se s rokem sešel a už je to tu zase - máme před sebou další tajný závod v nekonečném seriálu "Vesnice na 4 písmena", na niž vás tímto všechny srdečně zvu. Přečtěte si, prosím, pozorně následující informace a řiďte se jimi.

Akce: Vesnice na 4 písmena
Podtitul: Indiánské léto v Kanadě (viz též https://www.faceboo...ts/2790653774297880/ )

Místo ubytování a startu: Malý Ratmírov, Rekreační zařízení U Kapličky (GPS: 49.1440972N, 15.1244831E) - účastníci loňského ročníku již vědí, ostatní viz http://www.ratmirov.cz/ Ubytováni budeme v chatkách vybavených lůžkovinami a ložním prádlem, tedy spacáky nejsou nutné. Stravování formou polopenze a že Lada se Zuzkou vařit umí, to mi můžete věřit. Dokonce ani Boss neměl kydy a to už je co říct...
Termín: Pátek 13. září - neděle 15. září 2019 s příjezdem již ve čtvrtek navečer, čímž se rozumí mezi 18:00 a 18:30, aby ještě týž večer mohla proběhnout veselá předstartovní rozprava. (Pozn.: Letos bude zvláště důležitá!)

Co vás čeká: Především v pátek tajný závod, jehož trasa letos měří 185 km a na jejíž zdolání budete mít celý den. (Pozn.: Dovoluji si podotknout, že sám jsem to při poslední kontrole jel, jak již někteří víte, včetně oběda 8,5 hodiny a třikrát u toho zabloudil!) V sobotu pojedeme na společný odpočinkový výlet za místními krásami, no a v neděli všichni zamíříte k domovům. Modří vědí a ostatní si možná říkáte, proč tam je ta výletní sobota, že by se dal ten závod jet až v sobotu a tím pádem by nebylo zapotřebí čtvrtečního příjezdu. To je tak ale naschvál, protože nikdy nevíme předem, do jaké míry nám bude Sv. Petr přát. Kdyby bylo v pátek hnusně, bylo by nesmyslné jet závod. Tak se to jednoduše prohodí se sobotou. Je to prostě taková "počasová rezerva".

V čem se soutěží: To vůbec není důležité. Po zkušenostech z minulých ročníků totiž víme, že naši moravští přátelé velmi těžce nesou svoji (případnou) nedostačivost, proto je pro letošní rok vážně zvažováno losování vítěze tak, aby i Morava dostala šanci na slušné umístění. Důvtipnější již jistě pochopili, že řeč je samozřejmě o losování zmanipulovaném. Tedy není třeba se obávat soutěžní řevnivosti, pojedeme všichni na pohodu a užijeme si příjemnou projížďku nádhernou krajinou a k tomu občas nějaký ten hlavolámek.

Na co se připravit materiálově a technicky: Vloni to bylo bez papíru a letos se opět vracíme k tištěnému itineráři ve formátu A4, (tj. 210 x 297 mm). Bylo by dobré, abyste si všichni nějak pořešili čtení z něj. Ti, kteří pojedou se spolujezdcem, jsou ve výhodě. Itinerář třímá spolujezdec v ruce, čte z něj, naviguje a stává se tak zodpovědný za veškeré lapsy. Sólo jezdci dost dobře nemohou mít itinerář za bundou a co kilometr zastavovat a nahlížet do něj. Proto by si měli vyřešit větruvzdorné upevnění itineráře v zorném poli.
Dále je třeba, aby všichni účastníci měli s sebou nepromok či jinou ochrannou kombinézu, u níž jim nebude líto znečistění. Poznámka speciálně pro Vlastičku: Vlasti, tvůj nádherný bílošedý outfit utrpí rozhodně větší újmu, než na jakou jsi zvyklá při přešlapování v kaluži!

Na co se připravit psychicky: Na víkend strávený s partou magorů, což doufám nikoho neuráží, neboť sám se počítám do téže vybrané společnosti.

Mám s sebou táhnout batůžek? Toť otázka, to je to, oč tu běží - tedy slovy klasika. Dvojnásobné náklady, přitom poloviční zábava. Avšak na druhou stranu je příhodné mít možnost na někoho svalit vinu za neúspěch. Rozhodnutí je na vás...

Přihlášky: Za závaznou a jedinou možnou formu přihlášky bude považováno zaplacení zálohy nejpozději do konce měsíce srpna 2019, a to ve výši 2.000,- Kč za osobu na běžný účet 670100-2212739412/6210. Do zprávy pro příjemce uveďte TZ + svoji přezdívku. O provedené platbě mne laskavě informujte mailem.

V případě, že se někdo z přihlášených nebude moci zúčastnit, bude mu záloha vrácena, avšak s odečtením částky za ubytování, neboť máme rezervován celý areál a neobsazené místo zůstane nevyužito, tudíž závažnost důvodu pro neúčast nehraje roli.

Důrazně upozorňuji, že registrace na webu cruisers.cz, projevený zájem na facebooku či kdekoliv jinde jsou jistě zajímavým přispěním k přehledu o zájmu ctěného publika, nicméně za závaznou přihlášku se nepovažují a nebude k nim přihlíženo. Pokud toto není někdo s to pochopit, velmi pravděpodobně ani není schopen úspěšně dosáhnout cíle TZ a pravděpodobně by cestou bídně zahynul. Berte to jako přirozené síto bránící nazáměrnému snižování populace státu a motorkářů obecně.

Váš oddaný, všemi mastmi (na)mazaný Baky

PS: Ten rohatý soudruh se na vás už moc těší!

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Mapa akceVložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste
Další akce z kraje
 • setkání motorkářů

  Setkání motorkářů Dne 19. Září 2020 se koná setkání motorkářů pořádané klubem „Železní páni Písek“spolu se slavnostmi M...

  ZačátekDnes
  MěstoPísek
  Přihlášeno3 motorkáři
 • Sraz majitelů GL 1200

  Sraz majitelů Honda GoldWing GL1200 Na podzim náš GL Club připravuje sraz Honda GoldWing GL 1200, pod názvem „Rozlouč...

  Začátek25.9.2020
  MěstoMikulov
  Přihlášeno5 motorkářů
 • Burza Tchořovice

  AUTO MOTO, antik A sbĺratelská burza tchořovice U blatné. Všeobecná burza pořádaná na letišti Tchořovice u Blatné. GP...

  Začátek26.9.2020
  MěstoTchořovice
  Přihlášeno0 motorkářů


TOPlist