volné jízdy - Cartagena únor 2019

volné jízdy - Cartagena únor 2019
Pořadatel: Michal 608932573
Město: Málaga (Andalusia)
GPS: 37° 38' 33.34" N, 1° 2' 6.77" W
Začátek: 05.02.2019
Konec: 07.02.2019
Vložil: inkvizitorr
Vstupné: 9000 Kč
Zobrazeno: 594x

Užijte si tři dny volných jízd začátkem února v teple na okruhu v Cartageně. Tenhle exkluzivní event ve Španělsku jsme pro Vás jako tradičně nachystali jako rozježdění před sezónou u nás! Nyní je ještě levnější a dostupnější než kdy jindy. Chceme abyste měli plný komfort a starali se jen o vlastní zábavu a ježdění, motorky a vybavení Vám odvezeme do Španělska kamionem vy se přepravíte rychle a pohodlně letadlem. Akce je vhodná i pro úplné začátečníky nebo jezdce na moto s RZ.

Cartagenu jsme nezvolili náhodně, je to technický okruh skvělý hlavně pro šestkové motorky i nakedy, ale pokud máte nasypanej litr a baví Vás výjezdy z každé zatáčky po zádech, budete doma. Tato oblast má perfektní klima, nachází se na pobřeží a charakterizuje ji středomořské podnebí, proto je Andaluzie jedno z nejteplejších míst v Evropě. Nepochybně počasí utváří charakter regionu a je zde zhruba 320 dnů slunečního svitu ročně s průměrnou teplotou 18°C. Díky tomu si můžete prodloužit motorkářskou sezónu o období, kdy ve většině Evropy již končí. Teplota v Cartageně v měsíci listopadu je zhruba 20°C a pravděpodobnost srážek je zanedbatelná.

Program:
26.-27. ledna – naložení motocyklů v Praze (9.00-12.00)
4. února – odlet do Alicante
6.- 8.února – volné jízdy Circuito Cartagena
9. února – odlet z Alicante
9. února - odjezd kamionu zpět do ČR
12. února – vyložení motocyklů v Praze (možnost vyzvednutí později)

Ubytování:
doporučíme Vám vyzkoušené hotely které jsou ve vzdálenosti cca 15 minut od okruhu.

Doprava:
Kamionem Vám převezeme motocykl, kombinézu, helmu, boty, 2 stojany, 2 pneumatiky, skládací křeslo, kufr na nářadí typu Stanley. Motocykly i vybavení jsou na převoz pojištěny. cena za převoz 9500Kč (okruhovka nebo naked) cestovní motocykly 12500Kč

Program volných jízd v Cartageně:
ráno brífink, potom od 10,00 4 výkonnostní skupiny (začátečníci s SPZ / pokročilí / závodníci / moto3), úterý, středa i čtvrtek min. 6x20 minut volných jízd, možnost jízdy s instruktorem.

více info a rezervace na: http://www.raceczec...terminy-a-registrace

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akce

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Komentáře k akci
smithsera
smithsera napsal 16.01.2019 v 12:07

Our assignment writing service UK guarantee to convey the best quality substance to you. Our group is definitely not a simple gathering of authors; somewhat every one of them are specific having huge involvement in scholastic writing. Every one of them are qualified and capable in their particular fields.

hotmaillogin
hotmaillogin napsal 16.01.2019 v 09:17

Hotmail has been one of the most used email portals for a while now. Click Hotmail login to create new account free.

Michaelr12
Michaelr12 napsal 26.12.2018 v 11:45

It is great for all bike lovers who wanted to ride heavy bikes I am very passionate about biking and also I have a dream to ride heavy bike in full speed and I think this is the chance for me to ride a bike at no cost at the end of January I’ll complete my semester and also assignment writing service online and I am free to go there and complete my dream of riding heavy bikes.

Michaelr12
Michaelr12 napsal 26.12.2018 v 11:39

I am very passionate about biking and also I have a dream to ride heavy bike in full speed and I think this is the chance for me to ride a bike in no cost at the end of January I’ll complete my semester and also <a href="https://www.assignmenttutor.co.uk/">assignment writing service online</a> and I am free to go there and complete my dream of riding heavy bikes.

Další akce z kraje


TOPlist