volné jízdy - Circuito Cartagena

volné jízdy - Circuito Cartagena
Pořadatel: Michal 608932573
Město: Málaga (Andalusia)
GPS: 37° 39' 22.71" N, 1° 0' 2.31" W
Začátek: 06.11.2018
Konec: 08.11.2018
Vložil: inkvizitorr
Vstupné: 9000 Kč
Zobrazeno: 740x

Užijte si tři dny volných jízd začátkem listopadu v teple na okruhu v Cartageně. Tenhle exkluzivní event ve Španělsku jsme pro Vás i letos nachystali jako třešničku na dortu na konec sezóny a nyní je levnější a dostupnější než kdy jindy. Chceme abyste měli plný komfort a starali se jen o vlastní zábavu a ježdění, motorky a vybavení Vám odvezeme do Španělska kamionem vy se přepravíte rychle a pohodlně letadlem. Akce je vhodná i pro úplné začátečníky nebo jezdce na moto s RZ.

Cartagenu jsme nezvolili náhodně, je to technický okruh skvělý hlavně pro šestkové motorky i nakedy, ale pokud máte nasypanej litr a baví Vás výjezdy z každé zatáčky po zádech, budete doma. Tato oblast má perfektní klima, nachází se na pobřeží a charakterizuje ji středomořské podnebí, proto je Andaluzie jedno z nejteplejších míst v Evropě. Nepochybně počasí utváří charakter regionu a je zde zhruba 320 dnů slunečního svitu ročně s průměrnou teplotou 18°C. Díky tomu si můžete prodloužit motorkářskou sezónu o období, kdy ve většině Evropy již končí. Teplota v Cartageně v měsíci listopadu je zhruba 20°C a pravděpodobnost srážek je zanedbatelná.

Pokud by Vám tři dny na okruhu nestačily a chtěli byste tam zůstat déle, máte možnost až do 18. listopadu kdy budeme nakládat motorky na cestu zpět. Doporučujeme využít čas na poznávání okolí ať už autem nebo na motorce, samozřejmě lze zůstat i celou dobu na plážích, počasí tam bývá každý rok dokonalé a pláže prázdné!

Program:
27.-28. října – naložení motocyklů v Praze (9.00-12.00)
5. listopadu – odlet do Alicante
6.- 8. listopadu – volné jízdy Circuito Cartagena
9. listopadu – odlet z Alicante (pro ty co budou chtít odletět později, je možný individuální program do 18. listopadu)
19. listopadu - odjezd kamionu zpět do ČR
22. listopadu – vyložení motocyklů v Praze (možnost vyzvednutí později)

Ubytování:
doporučíme Vám vyzkoušené hotely které jsou ve vzdálenosti cca 15 minut od okruhu.

Doprava:
Kamionem Vám převezeme motocykl, kombinézu, helmu, boty, 2 stojany, 2 pneumatiky, skládací křeslo, kufr na nářadí typu Stanley. Motocykly i vybavení jsou na převoz pojištěny. cena za převoz 8500Kč

Program volných jízd v Cartageně:
ráno brífink, potom od 10,00 4 výkonnostní skupiny (začátečníci s SPZ / pokročilí / závodníci / moto3), úterý, středa i čtvrtek min. 6x20 minut volných jízd, možnost jízdy s instruktorem.

více info a rezervace na: http://www.raceczec...terminy-a-registrace

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Video

Mapa akce

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Další akce z kraje


TOPlist