globalmoto_kveten




Vyskakuje 2 rychlostní stupen

  • 0

    31.8.2016 od Bagrtom

    čau lidi, mam probicku koupil jsem si suzinu gsx 600f rok 1990. po tydnu jezdeni mi zacala vyskakovat 2 ve tylu ze zaradim a kdyz zabira tak zacne cvakat jakoby nebyla dorazena. neektal jste se stim uz nekdo?? nevite jestly se to da nejak seridit. predem diky za odpovedi tomas dusek

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    31.8.2016 od kamilbrabenec

    To se nedá seřídit. Jenom opravit. Takže rozdělat a vyměnit poškozené součástky (tzn motor ven)

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.8.2016 od pepinow

    Klasika,stara vrana vs dvojkovy kolecko,uz bude mit omlaceny kamene takze rozpulit a vymenit,jeste zkontroluj radici vidlicku

    Doplnit odpověď

  • 0

    31.8.2016 od kilix

    možno sa bude dať bočné zuby na koliečku podkosiť, ak sú z dobrého materiálu a tým pádom nemusíš meniť koliečko.
    Ale to zbadáš keď sa to rozoberie. A koliečko až bude treba meniť, tak samozrejme treba kúpiť aj so susedným, takže tak do 6000Kč tipujem.

    Ale možno sú tam iba zlé vôle, alebo zohnutá radiaca vidlička a my tu maľujeme čerta na stenu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.9.2016 od Honza_2

    Máte kolegové zkušenosti s převodovkymi na uvedeném stroji?. Hučí mi 1- 2 - 3 a dost v tom cvaká,ale nevypadává mi zatím žádný kvalt.
    Zvažuji vyjmutí motoru přes zimu, ale netroufám si na shánění dílu. Nevim kde a odkud,aby to nebyla nějaká čínská napodobenina dílu z nekvalitního materiálu.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist