Nový bagger od Moto Guzzi spatřen ještě před uvedením

To, že Moto Guzzi plánuje nový bagger, víme již od minulého roku, kdy se na veletrhu EICMA představil koncept MGX-21. Netradičně italský pohled na cesťák se nyní dostal do produkční fáze a již brzy zamíří na trh. Motocykl, který svůj základ našel v modelu 1400 California, potom cílí hlavně na Ameriku. Právě zde se totiž obdobný cestovní styl těší velké popularitě.

Nový bagger od Moto Guzzi spatřen ještě před uvedením

Dominantou motorky je rozměrný větrný štít, který však nevypadá čistě účelově a má poměrně zajímavý, křídlovitý tvar. Hezkým prvkem na něm je i vrchní část, kopírující tvar budíků. Záď potom disponuje dvojicí velkých kufrů kapkovitého tvaru.

Za povšimnutí stojí i kola. Přední kolo testovacího prototypu je totiž netradičně plné, a silně evokuje karbonová kola, která Moto Guzzi představilo na zmíněném konceptu MGX-21. Zadní kolo je nicméně klasicky drátěné a je proto docela dobře možné, že k dispozici budou obě varianty.

Nový bagger ovšem není jedinou Guzzi, která byla v poslední době spatřena během testování. Vedle jeho fotografií se totiž objevily i další, tentokrát zachycující novou variantu modelu V7. Ta odhaluje pozměněný motor a také hliníková litá kola s poměrně úzkými pneumatikami.

O motoru ve V7 se v poslední době obecně dost hovoří. Podle některých zatím nepotvrzených informací, se totiž plánuje nárůst objemu a tím i výkonu, a to až na 850 kubických centimetrů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.71
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist