Intermot: Ducati 2009

První setkání s novým „velkým Monstrem“ na stánku Ducati se neslo hlavně v duchu srovnávání s menším bratříčkem 696, který minulý rok uvedl modernizovanou podobu monsterózní rodiny. Kromě toho byla v expozici Ducati k vidění také verze Touring modelu GT1000. Hlavní trháky si ale Italové jistě schovávají až do Milána.

Intermot: Ducati 2009

Kapitoly článku

Expozici vévodil nový Monster 1100, který se kromě nového designového směru využívajícího dělený světlomet a litou zadní částí rámu chlubil hlavně nádherně zpravovaným jednostranným zavěšením zadního kola.
K vidění již byl také s celou řadou nadstandardních doplňků včetně titanových výfuků - jejich kompletní nabídku najdete na speciálním webu této řady: www.monster.ducati.com.
Ducati GT 1000 Touring se od standardní verze liší mohutným plexištítem, madlem pro spolujezdce a chromovaným nosičem zavazadel. Tento model bude nabízen výhradně v černém provedení.
Na výstavě byla také představena zajímavá akce této značky na podporu bezpečnosti, v rámci které Ducati ke každému nově zakoupenému stroji zdarma přidá páteřový protektor.


Oficiální video k modelu Monster 1100:

POKRAČOVAT V DALŠÍ KAPITOLE

Kapitoly článku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist