yamaha_brezen
Míra Lisý na tandemu s Vláďou: Za vznik motoškoly může jouda

Seriál rozhovorů na tandemu s Vláďou navštívil Míra Lisý, kterého na našem portálu asi netřeba více představovat. Jedenáctinásobný mistr republiky v trialu a tovární jezdec Jawy se nyní věnuje vlastní motoškole, kde svým žákům předává cenné rady nejen na silnici, ale i v terénu. Míra se po ukončení velice bohaté závodní kariéry nějaký čas věnoval moto show, kterou zpestřil nejednu motorkářskou akci, a tak je tomu vlastně dodnes.

Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Když se Míra rozvypráví, je o legraci postaráno, protože jeho příběhy opravdu stojí za to. Nyní si život bez motorek nedovede představit, ovšem v první chvíli to vypadalo, že s ním táta nehne a na motorku ho jako malého klučinu nedostane. Nakonec si cestu k motorkám přeci jen našel našel a ty ho provázejí celým životem.

Pojďte si poslechnout vyprávění o životě závodníka, který se díky obrovské podpoře rodiny stal jedenáctinásobným trialovým šampiónem, o tom jak získal místo továrního jezdce Jawy anebo jak rozjel vlastní moto exibice a proč se rozhodl živit tréninkem motorkářů. Míra je takovým moto obojživelníkem, který umí na asfaltu i v terénu a já mám takový pocit, že by dokázal zajet i na vratech od stodoly.

O čem se mluvilo:

  • O prvních začátcích na motorce
  • Jak se stal jedenáctinásobným mistrem republiky a továrním jezdcem Jawy
  • O moto show a roli kaskadéra
  • Jak to chodí v motoškole a co ho během výuky dokáže překvapit
  • Co by motorkáři neměli podcenit a na co si mají dát pozor

Přečtěte si také:

Nesestříhaný rozhovor v mp3 ke stažení zde: lisy.mp3
Autoři článku obdrželi prémie 24 Kč od 4 uživatelů.TOPlist