Honda den 2004

Na první květnové úterý se mohli těšit všichni příznivci značky Honda. Byl tu již tradiční Supermoto Honda den na brněnském Masarykově okruhu.

Honda den 2004
Určitě největším lákadlem pro všechny motorkáře byla možnost svést se na okruhu na některé z připravených novinek pro letošní rok ze stáje Hondy. Tomu ale musela nejdříve předejít registrace a rezervace vybraných strojů na stránkách moto.honda.cz nebo u autorizovaných dealerů. O skutečném zájmu z řad motorkářů svědčí to, že motocykly na půjčení byly pro všechny volné jízdy na okruhu zarezervované již několik dní před zahájením.

Je úterý 4.5. ráno a na Masarykův okruh přijíždějí první motorkáři, novináři a další fanoušci značky Honda. Ten kdo byl registrován na webových stránkách Hondy, musel ještě svoji rezervaci na místě potvrdit. Ještě než vyrazily první motocykly na trať, bylo nutné složit finanční zálohu v případě poškození motocyklu a podepsat příslušnou smlouvu o své odpovědnosti. Kdo měl zájem, mohl si též po registraci na webu, vyslechnout odbornou přednášku s názvem

Škola bezpečné jízdy

, kterou vedl Ondra Lelek. Po teorii mohli případní zájemci vyrazit s Ondrou na okruh a vyzkoušet si jízdu také v praxi. Od 9. hodin byli na dráhu okruhu vpuštěni první motorkáři. Každá volná jízda trvala vždy 20 minut a kromě dvou menších karambolů na konci startovní rovinky vše probíhalo v pořádku. Připravena k zapůjčení byla samozřejmě nová Honda CBR 1000RR, dále CBR 600RR, CBF 600S, CB 900F a nová pětistovka CBF.
Program byl nabitý a tak kromě volných jízd na okruhu bylo možné shlédnout kaskadérské umění Streetfightera Maxe. Ten měl sice svého "Fároše" pouze jeden týden, ale předvedl zajímavé kousky a tak se bylo na co koukat. O skvělou akrobatickou, ale hlavně zábavnou show se postaral na svém trialu Miroslav "Lišák" Lisý. Bylo vidět, že titul 10-ti násobného mistra republiky v mototrialu mu patří oprávněně.

Akce se tedy povedla. Počasí vyšlo taky dobře, a tak se můžeme těšit na příští rok a na novinky ze stáje značky Honda.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.hsq_rijen
Objednat reklamu
TOPlist