Patnáct dní v bahnu a dešti severním Vietnamem

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

tencotancismoto (99) napsal 19.02.2023 v 10:36

Víc není co dodat...

Jacobsramek (0) napsal 16.02.2023 v 08:15

Výbornej cestopis! Taky jsem zažil, ale pouze na skůtru z Hanoie do Sapy a zpět za 10 dní! Neměl jsem průvodce a o to, to byl větší zážitek. Na druhou stranu jsem neviděl a nezažil to samé co ty. Nicméně kdo nezažil Vietnam, nepochopí. A kdo zažil, ten ho chce zažít znovu. (Teda alespoň já určitě).
Děkuji za počtení!!!

Vietnamista (0) napsal 15.02.2023 v 22:18

Zde je z toho video

Setapouch (5) napsal 14.02.2023 v 21:06

A já vždycky myslel, že jezdit na moto je o pohodě.

zoller (8) napsal 14.02.2023 v 15:37

Tak to je paráda, smekám před tvou odvahou. Díky za tento cesťák ! Ať se daří ! A hlavně - modřiny zmizí, zážitky zůstanou !

_pat_ (14) napsal 14.02.2023 v 12:26

Smekám!
Aneb "Co tě nezabije, to tě posílí"

Rohal (61) napsal 13.02.2023 v 14:54

Projet Vietnam na motorkách je úžasná věc.
Zdeňku ať se ti daří a mnoho dalších zajímavých cest do Vietnamu.

prebla (89) napsal 13.02.2023 v 14:04

Cestopis parádní,jen nemohu pochopit to podcenění oblečení-výstroje???

beba (2) napsal 13.02.2023 v 10:10

Jako by jsi vzal přes kopírák moje zážitky před sedmi lety. Zima, déšť, nemoc, horečka, bahno, mizerné ubytování. Neměli jsem průvodce a tak i několik dní o hladu, protože jsme si prostě nedokázali objednat jídlo. Nikdo nám nerozuměl, nikdo nechápal, že chceme jíst. Jeli z LaoCai na druhou stranu, na východ podél čínské hranice, za Cao Bang.

Vakovlk (12) napsal 13.02.2023 v 10:08

Železnej dědek Na jedné straně je Tvoje odhodlání a zarputilost splnit úkol, na druhé nepochopitelné podcenění příprav a výbavy. Jako zkušený Vietnamista jsi určitě tušil, do čeho jdeš. A to jsi fakt celou dobu jel v sandálech a nekoupil si pořádný boty?

Maxik400 (7) napsal 13.02.2023 v 09:40+1

Hezké čtení,
Vietnam musí bejt krásnej, jen nechápu, proč jsi na začátku někde nezůstal pár dní a nepočkal, až nemoc s antibiotiky vyležíš, pak by se cestovalo líp. Takhle to muselo bejt utrpení a ne zábava.

Komik64 (3124) napsal 13.02.2023 v 09:16

Aneb... Severní Vietnam je krutý, počítej Vietnamisto s tím...

foresterbig (5) napsal 13.02.2023 v 09:00

Pánečku to je ale cestopis. Pri jeho čítaní som pociťoval vzrušenie akoby som tam bol. Tak isto trpel pri opisovaní choroby a zranení. Bolelo ma keď si opisoval ako si padol. Tešil som sa keď si mal krásne chvíle s tebou. Niečo podobné som zažil aj ja ale v minimálnej podobe ale asi všetko. Hlboko sa klaniam tomu čo si prežil aj vzhladom na tvoj vek. Vidím že príznačné je aj tvoje login meno Vietnamista. Cestopis som zhltol na šupu a určite si ho ešte prečítam viac krát. Ďakujem pane.