Napříč ostrovem Fuerteventura

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

K167 (1481) napsal 18.02.2022 v 17:59

Díky, je to pěkný.
Jenom ta přítelkyně musí mít prdelku jako sepjatý ručičky, že se za Tebe vešla na to sedátko.

Tatanka-T5 (6) napsal 18.02.2022 v 11:00

Díky za příjemnou vzpomínku na tento exotický ostrov. Asi před 10-ti lety jsme tu absolvovali letní rodinné prázdniny s dětmi. Při čtení tvého článku mi v paměti naskakovaly díky jménům měst, vesnic a míst prožité zážitky. To byla ale autoturistika. Prošňěrovali jsme tehdy ostrov důkladně křížem-krážem. Pláže, jaké jsou tam, nejsou nikde :) Široké, čistý písek, desítky kilometrů, liduprázdné. Velké oceánské vlny a stálé proudění vzduchu zpříjemňující denní sluneční žár.
Roky uplynuly a loňský podzim jsme - už sami se ženou - mohli místo nudného auta půjčit motorku. Ale tentokrát na Lanzarote. Nenapadlo mě tehdy napsat cestopis, ale ten tvůj mě inspiroval, takže zkusím posbírat vzpomínky a něco dám.

Frankie (731) napsal 17.02.2022 v 19:34

Úplně jsi mi připomněl naší předloňskou rodinnou dovolenou Nechtěli jsme se celý týden válet u moře, tak jsme si 2x půjčili auto, objeli ostrov, navštívili pár pláži, vyhlídek a tak.

jets (522) napsal 17.02.2022 v 12:35+1

ano, motorce to na fotkách sluší, kdo ví, jak to na forkách sluší přítelkyni

Mára1040 (6) napsal 17.02.2022 v 09:27

Mám zaplacenou dovolenou na Fuerteventuře v květnu a chtěl bych ji projet na motorce. Říkám si, že je škoda, že ve všech těch cestopisech, kterých je tu halda, zrovna o tomhle ostrově nic není. A dnes zjistím, že mi právě tvůj cestopis přišel pěkně do rány Takže super, díky za inspiraci, jestli to bude stát za to a já věřím, že bude, tak tu možná bude na začátku léta další podobný a zrovna z tohoto ostrova