Z Moravy do Slovinska, Italie a pres Faaker zpet

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

berco (1) napsal 22.10.2019 v 18:40

Za mňa super cestopis. Hlavne kôli inšpirácii kde a čo navštíviť.

stavros67 (0) napsal 18.10.2019 v 10:38

díky za oživení míst, která jsme s partou letos začátkem července navštívili-ve Slovinsku je nádherně a rád se tam někdy vrátím!

PEPA55 (11) napsal 16.10.2019 v 21:05

Stručný ale všechno co jsi chtě si napsal,Slovinsko je skvělá destinace,ještě jsi měl vyjet na Mangart,byl jsem tam 2krát letos cestou z Albánie,počítám že se tam ještě někdy podívám,fotky máš hezké,že jsi to psal mobilem s tím nemám problém

PEPA55 (11) napsal 16.10.2019 v 20:59

PEPA55 (11) napsal 16.10.2019 v 20:56

Sixxx (-2) napsal 15.10.2019 v 22:40-2+1

Za mě dobrý. A na kecy místních ... hoď bobek

Košo (47) napsal 15.10.2019 v 10:50

Hezky, stručně , výstižně napsáno...Jen tak dál...

Gappa114 (21) napsal 15.10.2019 v 10:38

Dle mého názoru je účelem cestopisu popsat kde jsi byl a co jsi tam viděl. To se ti podařilo, tak není co řešit. Ano, já kdybych psal, tak s s háčky a čárkami, ale já to nepsal . Některým z těch, co mají tato místa projetá, se to asi moc nezdá, nám, co začínáme (byť ve věku 50+), to pomůže. Takže díky za podnět a nové informace .

delfuegos (1) napsal 15.10.2019 v 10:04+1

Ja jsem přečetl úplně v pohodě , žádný problém ,krátký ale výstižný

Guerrero (9) napsal 14.10.2019 v 23:54+2

Zdar kámo, taky tě chcu podpořit v té tykačce, motorky si tykjí odjakžíva přece. Salonní motorkáři na to ještě nepřisli asi, tak se na ně vybodni. Nedovedu si představit, že přivalím na sraz, nebo do Doupěte a řeknu Dobrý den.... . K té diakritice - hned po přečtení mě napadlo,žes to valil z mobilu, ale bylo to napsaný betelně, takže mě to ani nepřišlo. Moc hezkej a návodovej cestopis, ti musím hlásit . Až pojedeš zase, napiš to sem. Budu rád, jak sviňa. Měl jsem před Goldwingem 1800 VL800 Volusii, což je to stejný, co máš a najel jsem na ní 20000 za sezonu i ve dvou, jak nic. Tak zdarec, kolama dolů, snad se někde setnem. No a pro ty odmítače tykání - Uctivost vašnosti a na neshledanou, vás bych nikde potkat nechtěl, možná v divadle v kvádru. Tam jste asi víc, než na motorce. Zaplať bůh.

Brukev (853) napsal 14.10.2019 v 22:41

Bych tě rád podpořil v té tykačce . Okolí Bledu je krásné

bizov (9) napsal 14.10.2019 v 21:17+1

WIKIPEDIE : Obsahem cestopisu je popis autorovy cesty do cizích zemí a krajin ... atd.
Myslím, že tento základní parametr CESTOPISU jsi splnil, a proto netuším proč by se Tvůj příspěvek měl stát terčem cenzury admina, jak jsem si níže přečetl. Nenašel jsem žádné vulgarismy, ani nabádání k nezákonnému jednání. Jen kvůli chybějící diakritice ? ? Netvrdím, že se mi takto zvolená forma psaného textu čte dobře, ale určitě to pro mne není důvod k nějaké výrazné kritice - je to Tvůj cestopis a Tvá volba jakou formou ho podáš.
Já naopak kvituji, že jsi popsal názvy míst, která jsi navštívil a dal doporučení co je dle Tvého názoru dobré vidět. Určitě to může být přínosem pro ty, kteří plánují cestu podobným směrem. Fotky moc pěkné a inspirující.

Destroyer (237) napsal 14.10.2019 v 20:16+3

MaN74 - mnohi nedokazu kritiku podat tak, ako si ju ty dokazal prijat. Preto mas u mna jedno, sice bezvyznamne, ale velke PLUS Kritizovat vie kazdy, no poucit sa z kritiky uz malokto dokaze

MaN74 (3) napsal 14.10.2019 v 17:12+1

Jinak bych rad upozornil na akci, ktera se kona tento vikend (19. a 20. rijna) v Unleaded Coffee v Brne a ktera nese nazev Motorkari pomahaji nemocnym detem. Kdo ma cas, chut a naladu, pojdme spolecne podporit. Detaily najdete na FB strance Unleaded Coffee.

MaN74 (3) napsal 14.10.2019 v 16:32+2

Dekuji vsem za pozitivni i mene pozitivni komentare. Je to muj prvni clanek a komentar k diakritice beru, jsme cesi a tak se mame vyjadrovat. Pisu vzdy z mobilu, ktery si tvrdosijne odmitam prepnout do cestiny. Priste to napravim, takze kdo si bude chtit cist dalsi clanek bude s diakritikou. Pokud nekomu vadi tykani, beru a omlouvam se, ridim se tim, ze vsichni motorkari si tykaji a myslim, ze ve svem veku uz si to aspon trosku mohu dovolit. Kritiku beru jako podmet ke zlepseni, uznavam vsechny komentare, krome jednoho, nemyslim si, ze by clovek se mel poustet do osobnich vypadu, takze bych rad te dame na skutru vzkazal, ze do skoly jsem chodil 18 let a cele to pocinani bylo zakonceno statni zkouskou na VS s prospechem vybornym (jinak proti skutrum nic nemam)

WIMPY (6) napsal 14.10.2019 v 14:19+1

Třeba já jsem to přečetl a na chybějící diakritiku jsem přišel až tady v komentářích. Za mě palec nahoru. Díky za hezké čtení a inspiraci

StB (26) napsal 14.10.2019 v 13:49+1

Ještě ze jsi jel v tu správnou dobu, v plné sezóně by jsi napsal že je v Bledu a soutěskách hlava na hlavě a nekonečné kolony aut.
Jinak krásná cesta a pěkný fotky.

Komorerth (60) napsal 14.10.2019 v 10:13-2+3

diakritika mi nechyba, celkom uprimne ten cestopis sedi viac nez polovica bezchybne popisanych ciest kde sa to vsak topi opravami, chlastanim a jazdenim po dialnici. toto je rozumne strucne, fotky su pekne. popri alpskych jazdicoch, ktori v cestopisoch nespomenu okrem passov nic ineho ma tento cestak aspon tipy na zastavenie. za mna fajn

rssb (4) napsal 14.10.2019 v 09:47-2+4

To se nedá číst. Do školy jsi asi moc dlouho nechodil, co?

jets (522) napsal 14.10.2019 v 09:21-2+2

Je smutné, že takto napsaný cestopis projde přes kontrolu admina a je zveřejněn.

Chromak_STS (2) napsal 14.10.2019 v 09:08+2

Omlouvám se, ale pro mě je zvolená forma (tykačka, diakritika, NEskloňování názvů) nestravitelná, nejsem schopen vnímat obsah článku.

Dan66 (76) napsal 14.10.2019 v 08:58+1

Krásný výlet i fotografie. Díky za zveřejnění

spike-cz (137) napsal 14.10.2019 v 08:06-1+1

Většinou se dohaduju se všema, kdo kritizujou sloh a chybky.
Dneska musím napsat, že cesta super a fotky se mi líbily. Ale kde jsou ti korektoři a kde je diakritika? Dočetl jsem pár řádků a skončil. Takhle si cestopis nepředstavuju. sorry

96inch (-1) napsal 14.10.2019 v 08:00+2

Sice dnes už klasika ve výletech ale pěkná Motorka na takovou cestu s tvou váhou dostačující. Pěkné fotky a taky jsi to pěkně napsal. Přeji ti spoustu dalších takových výletů a hlavně, kolama dolů !!

majky72 (131) napsal 14.10.2019 v 07:47

A keď už vŕtame ? chcelo by to vysklonovať názvy a cez Triglav si asi nešiel to by bolo dosť náročné z motorkou ? no mohol si ísť cez Vršič
Inak 800vka na cestovanie podľa mňa úplne v pohode a výber lokality tiež super ? Slovinsko je super, ceny v pohode, krajina krásna a cesty parádne a dokonca pre mňa sa nájdu aj pekné šotolinky ?

ynzha (54) napsal 14.10.2019 v 07:10+3

škoda, že jsi cestou poztrácel diakritiku. Chápu, když někdo kašle na diakritiku v SMS nebo krátkém příspěvku v diskusním fóru, ale takto v článku to dost znepříjemňuje čtení.
BTW existují nástroje, jak ji v už napsaném textu doplnit, třeba zde: https://www.nechybujte.cz/nastroje

Ondros (158) napsal 14.10.2019 v 01:24+1

Pěkný výlet
Z fotek mě nejvíce zaujal Boss Hoss a jeho V8 z Corvetty, to se v dnešní době jen tak nevidí