Romania 2008

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Tušák- (9) napsal 25.10.2008 v 23:45

Do Rumunska mě už nikdo nedostane, totální bordel a korupce. Když viděj cizince tak koukaj jak ho oškubat (policie a celníci atd.) Stálo mě to 5500 Kč na úplatcich. Pro vysvětlení, nebylo možný nikde během tranzitu sehnat ekologickou známku na auto (10eur), a nad ránem kousek před čárou policajt už čekal na padarok 30Eur(víc jsem neměl) ana čáře mě pumpař poradil kde ji koupit, tak že mě přímo nasměroval celnikům do náruče. Ty krávy totiž když zjistily že sjem na výjezdu ze státu, tak už mě ji nechtěli prodat a bla bla bla. Ukázali mě ceník pokut (pro mě 750Eur), někam volali a za chvíly už jen vyjednávání kolik jsem ochoten je podmáznout. Stálo mě to 5000Kč a měl jsem přednostní průjezd celnicí. Jinak jsem měl asi štěstí při prujezdem
Rumunskem že měli zrovna ten náboženskej svátek a policajti se věnovali těm davům. Jinak i v noci číhaj jak někoho podojit. Nechápu jak se dostali do Unie.

Natsu (0) napsal 19.10.2008 v 12:37

Zni to jako supr zazitek, hned bych si to dal taky

Lukaass (1) napsal 16.10.2008 v 16:30

Když už se tu rejpe, chtělo by to poladit gramatiku, než se to vyvěsí na net, což???

---Marcel--- (0) napsal 15.10.2008 v 23:22

Tím vlakem jste mně zklamali.
Marcel.

Sim (52) napsal 15.10.2008 v 19:16

Prijemnej clanek, akorat ta hlaska "Jedeme podle přehrady, je tu poměrně slušná silnice a krásné zatáčky." mi prijde jako blbej vtip - zatacky sou tam uzasny, ale vetsi tankodrom sem uz dlouho nezazil... navic hned vedle je fotka te "slusne silnice" //img.motorkari.cz/upload/images/cache/clanky/12943/20081013080946-209_JPG_resize_900x800__type_jpg_.JPG

Chary (13) napsal 15.10.2008 v 17:21

Fotky, cestopis i trasa (kterou jsem taky měl čest absolvovat) moc pěkné, akorát co ten vlak hoši, já myslel, že do vlaku patří jen rozbytá motorka, nebo motka, kterou čeká velmi dlouhá trasa (tím myslím sibiř atd.)