Olymp

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

dzonnek (3) napsal 21.06.2023 v 23:30

Výborny cestopis, mnohokrát jsem se nasmál až se žena ptala co se směji a ja ji předčítal ůryvky z cestopisu. Moc dobře napsané a jako bych tam byl s vámi. Užasný výlet a velká inspirace pro mě a doufám žepro letošní podobný trip. Díky za to. A pojedu to taky na guzzi
Jinak k té elektrárně Kozloduj v Bulharsku, tak věže jste neviděli páč tam zádne nejsou a chlazeni probiha v kanalu svedeném z dunaje.
Tak se budu těšit na další.

Consternus (0) napsal 20.06.2023 v 11:01

Paráda, letos se chystám do Řecka a určitě použiji tento cestopis k několika zastávkám mimo plánovanou trasu. Super napsaný, měl by jsi psát víc

Yura (240) napsal 17.06.2023 v 19:33

Několik dnů jsem to tady neotevřel, až dnes, a musím říct, že mě velmi potěšil každý, kdo to dokázal přečíst, a napsat svůj koment.
Všem vám moc děkuju, a je mi ctí. Chápu, že přečíst tento formát menší knížky je poněkud krkolomné, ale najde-li se jediný člověk, jehož to zaujme a třeba se na některé místo sám vydá, splnilo to účel.
Díky moc

raid (45) napsal 16.06.2023 v 14:56

Ano, slušnost, empatie, znalosti, zvládnutý mateřský jazyk i popsané fotky. Parádní cestopis, navíc přesně v tom stylu, který se i mě líbí. Něco projet, pokud možno mimo hlavní tahy, něco vidět, slušně se ubytovat, poklábosit, pitný režim rozhodně nezanedbávat
Moc pěkné a klobouk dolů, muselo to dát dost práce a také děkuji.

ttommirs (9) napsal 16.06.2023 v 08:53+1

Když jsem přečetl netradiční úvod, zahlédl Haryka, tak jsem si hned říkal, že to nebude můj šálek kávy......,to bude cesta se zlatou kartou po ***** hotelech, ale ono se konalo velké překvapení. V cestopisu je slušnost, pokora, empatie, informační obsáhlost... prostě vše jak má být. Klobouk dolů, moc mě to bavilo. Děkuju

traki (121) napsal 12.06.2023 v 12:34

Chlape bídnej, ty ses minul povoláním - spisovatel bude tvoje parketa v příštím životě. A teď vážně - klobouk dolů, už když jsem si četl o tvojí motorce tak jsem si říkal, ten chlap to umí podat čtivou a zábavnou formou, tenhle cestopis je toho jen a jen potvrzením. A je vidět, že i o tom životě a vůbec celkovým přístupem k němu to máš trochu jinak - mluvíš mě z duše, já to jen takhle nedokážu popsat. Bylo to dlouhýýýý čtení, ale opravdu dobrý čtení. Přeji mnoho spokojených kilometrů za řidítky a hlavně piš! Jo a ta neznalost jazyků - jsme na tom stejně, hanba mě fackuje kolega to má zrovna tak, tak přišel pro letošní sezónu s řešením pro nás vidláky- Vasco překladač. Stojí to desinu, je to ranec, my jsme se o to podělili dva, vás jezdí banda tak by to nebylo nic zdrcujícího. Na první dobrou to vypadá slibně, víc můžu říct za 14 dní až se vrátíme z Itálie kde to vyzkoušíme v praxi.

Pajaxxx (0) napsal 10.06.2023 v 14:10

Moc dobrý cestopis . Balkán je top. Rád bych si od tebe ještě něco přečetl , tak pokud jsi ještě nějaký cestopis napsal tak dej odkaz . Dík

Světlas (19) napsal 09.06.2023 v 16:38+1

Je hezké plnit si dětské sny. Znám. Ať se daří.

Yura (240) napsal 07.06.2023 v 06:32+4

Ctění kolegové, moc děkuji za vaše reakce.
Věděl jsem, že skutečně to celé přečte jen zlomek lidí. Pokud se vás opravdu pár našlo, je to pro mě poctou.
Všem vám přeji skvělou sezónu, a hlavně se vždy šťastně vraťte z vašich cest.

dafikk (45) napsal 06.06.2023 v 23:09+3

Móóóc pěkné Máš to všechno tak jednoduše,věcně a tak nějak nenuceně popsaný,ale kdo už někdo něco takového psal,tak ví,co je to za fušku.
A ta pasaž o té touze po motorce za našich mladých let,kde to hatí ta cifra pod těma magickýma písmenama "PRICE"....a pak ta touha poznat Řecko v dobách,kdy se na pasovce stála fronta na výjezdní doložku a kontrast dnešní doby,kdy si tam můžeme zajet kdy chceme,mě vehnalo slzy do očí. Zažíval jsem stejné pocity a touhy.
Ale zpět k cestopisu...pěkně projetý,pěkně popsaný,čeština skvělá,sloh na jedničku,tak milý Yuro ti píši velkou 1 s *

Targus (428) napsal 06.06.2023 v 17:15+2

ZAtím jsem přečetl jen úvod a zjistil jsem, že máš alespoň rámcovou představu, jak vypadá JEDINĚ SPRÁVNÝ motorkář.

Bohužel tě ovšem musím mírně pokárat, žes nezmínil značku JAWA a v úvodu jsi nepopsal zgenerálkování klikového hřídele v onom krmelci, vybaveném POUZE igelitem od NPK (to je hnojivo).

Teď ještě musím do háku, ale už nyní se těším na zbytek.

prebla (89) napsal 06.06.2023 v 15:48+1

No paráda-dlouhé čtení ale krásné čtení....Díky za zážitek!!!

txvs (22) napsal 05.06.2023 v 15:38

centurin (1) napsal 05.06.2023 v 14:53+1

Ahoj,úžasně napsané. Četl jsem jedním dechem.Děkuji

centurin (1) napsal 05.06.2023 v 14:52

U

lubon (17) napsal 05.06.2023 v 14:10+4

Pro mně jeden z nejlepších cestopisů co jsem zde četl. Vtipně humorně podáno s výborným popisem cesty pro načerpání nových informací, pro někoho super inspirace pro vlastní cestu na balkán. Jste skvělá parta na kterou je spoleh a srandu nezkazí. Mnozí Vám mohou závidět, jste moje krevní skupina. Dík

mirechd (64) napsal 05.06.2023 v 11:40

Paráda..no comment..palec hore chalani.

Juraj22 (169) napsal 05.06.2023 v 07:50+2

Hoši jste borci, na první pohled super parta

Massakra (20) napsal 04.06.2023 v 09:14+2

Juro ty se nezdáš , takový bestseller.