Sardinie - se stanem Lone Rider Mototent V 2

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

spike-cz (137) napsal 29.02.2024 v 16:45

Díky za nápad, jak vyrazit dolů a několik pěkných tipů na nocování.
Chtěl jsem letos projet po stopách kolem Evropy, ale nakonec mi to asi nedovolí okolnosti. Ale příští rok už ano a moc už se těším.

Světlas (19) napsal 14.01.2023 v 18:51

Ať Ti to jezdí!

Aziz (19) napsal 12.01.2023 v 13:23

och... ať si každej jezdí, na tom co se mu líbí a co mu vyhovuje... a až bude tvůj náhodný známy chtít sdílet své rozpaky nad svým novotou vonícím, děsně nudným GS, ať je tu s námi sdílí... on.
Jinak Sardoška je super.

valasek (153) napsal 12.01.2023 v 10:46

Pro historii vzniku i popis stanu je nejlépe navštívit následující odkaz:
nebo se podívat na youtube.

a pokud jde o moje první zkušenosti...
Stan je objemný, do kufru se určitě nevejde.
Doba postavení či složení se od výrazně menších stanů příliš neliší.
Dovnitř se vejde motorka i s kuframa, v kempu jsem ji ale skovávat nepotřeboval.
Velký "obývák" poskytuje příjemný stín i úkryt před deštěm, umožňoval mi obědvat u stolu nebo jenom odpočívat v křesle s notebookem na klíně ..z dosahu much či vos.
Pod stany různých velikostí jsem strávil stovky nocí, doma mám momentálně čtyři a tak vím, že každá velikost má své klady i zápory. Lone rider je vhodný pro delší pobyt na jednom místě nebo při cestách do oblastí, kde málo prší. Je těžší a balit nebo stavět ho mokrý není to co by člověk rád dělal.

Frenkie65 (0) napsal 11.01.2023 v 22:29

Ahoj kolego...Moc Ti přeji zážitky...Ale...Sardošku jsem dal vloni .Od východy na jih a pak na sever. Plus přejezd na Korziku...Nádhera. Kdybych sebou neprsknul na Sardošce, na kruháči a dojel domů se zlomeným kotníkem. Ale toť můj problém a mám se proč vrátit.
Jenže?
K čemu a jak Ti pomohl ten stan který anoncuješ? Motorku v něm schovanou nemáš. A vleze se složený do kufru ? 42 cm?
Dík za info.

Košo (47) napsal 11.01.2023 v 11:33

Dost dobré...
Krásný ostrov Sardínii jsem taky jeli s partou několik krát v září...
P.