Švýcarské Alpy a francouzské pobřeží

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Finč (89) napsal 21.12.2016 v 14:15

Moc pěkný Příští rok se chystáme do Francie, tak díky za tipy

Roteman (10) napsal 21.12.2009 v 20:56

Gratuluji, velmi pěkně napsané, šikovně vložené odkazy a krásné fotografie, prostě super!

crazy_doctor (8) napsal 13.12.2009 v 20:53

Jsem rád, že jsem si to mohl přečíst. V létě náš čeká skoro stejná cesta, takže odkazy na kempy jsou super. Díky za to, že nemusím nic hledat. Moc kvalitně napsaný cestopis.
Přeji šťastné návraty domů

BobRF (28) napsal 21.05.2008 v 11:38

Perfektni popis cesty a všeho co jste viděli muselo to byt super moc rad čtu takové cestopisy. Ještě jsem se na žádnou dovolenou na motorce nevydal ale už to nebude dlouho trvat a doufam že se z partou vydám hlavně je musím přemluvit že moto je i na cestování

panplegia (0) napsal 12.05.2008 v 09:07

Děkuju za hodnocení mého článku! Upřímně řečeno, těch necelých 1500 km byla taky pěkná fuška. A také jsme ve Francii najeli na dálnici téměř okamžitě a frčeli po ní kromě pár kilometrů až domů.. Proto se to dalo zvládnout.
Lucka

Tony.gs (0) napsal 10.05.2008 v 20:31

Moc hezky napsaný a hlavně hodně cenných informací pro lidi,který by něco podobnýho lákalo.Všem to vřele doporučuju!
Dálnicím přes Švýcarsko se nechá bez problémů vyhnout a stejně tak francouzským atd.,o to krásnější je potom zážitek z cesty / samozřejmě na úkor času /.

miko (12) napsal 09.05.2008 v 21:45

Gratuluji vám k tak vyjimečný dovolený,ale 1000km za den na motorce ja přespříliš a téměř 1500km sice zaslouží uznání,ale taky je to velké bláznovství a hazard.Promiňte,ale je to můj názor dovolená není na rekordy. MK

redmanXXL (11) napsal 09.05.2008 v 08:30

super. Asi sem strašpytel, ale na tohle bych asi neměl odvahu. 1500m v kuse bych asi neujel.

Jinak Francie je krásná, ale měl sem problémy se domluvit. Francouzky neumim a anglicky se jim moc nechtělo.

Mirek-D (4) napsal 08.05.2008 v 23:06

Pěkný cestopis (a zajímavé a užitečné odkazy), tam všude už jsem byl a můžu krásu všeho potvrdit. A kam letos? No zase tam... .

Brácha (2) napsal 08.05.2008 v 17:07

Musím říct, že super. Loni jsme byli s bráchou na motorkách v Sain-tropez a rozhodně jsme nevynechali Canon du Verdon. Čtením tohoto článku jsem si připoměl i své zážitky z Francie. Díky. PS: Náš rekord byl 1.350 km, byli jste lepší

duky05 (12) napsal 08.05.2008 v 10:51

krasa, nieco podobne by som chcel aj ja absolvovat.