Ako som nešiel do Afriky

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

honzacadek (4) napsal 19.11.2022 v 14:51+1

Perfektní cestopis, krásné fotky. Díky za inspiraci.

dafikk (45) napsal 18.11.2022 v 18:54+1

Pěkný výlet a nádherné fotky. Jedno ale nechápu!! Dáš 85,-€ za ubytování (což je docela ranec) a pak se cpeš Májkou?!? To mě hlava nebere....ale nic ve zlým...každý to má jinak

pali3x (40) napsal 15.11.2022 v 13:36+1

SKVELÝ výlet, perfektné čítanie a nádherné fotky . Ďakujem za spestrenie dňa a nové sny. Odkladám si to na môj zoznam - kam mám ísť
Naozaj ísť sám je niekdy najlepšie. Zvyknem takto bicyklovať, chodiť po horách... Človek je tu sám pre seba a má čas rozmýšľať (ideálne pri turistike).
A... 1400 km je pekná porcia aj na aute. Už pri 1200 mám dosť a neviem si to predstaviť na motorke. Ale mať čas, byť sám... kľudne by som pospal chvíľu na lavičke...

Mimochodom... Máte ABSOLÚTNE SKVELÚ partnerku. Nie je samozrejmosťou, aby žena s malým dieťaťom pustila muža na taký trip bez "reptania". Pozdravujte ju od mňa a vyjadrite jej môj OBROVSKÝ OBDIV

Snowball (24) napsal 15.11.2022 v 11:04+1

No ty vole, první 4 dny velká závist To si píšu do seznamu věcí, co musím udělat než umřu
Ale ten pátej den... to bych teda nedal 1400 km jedním tahem jsem jel naposled, když mi bylo asi 25 let, a to bylo autem A taky to, shodou okolností, bylo z Grenoblu domů. Dneska už by mě k tomu nikdo nepřinutil, a tuplem ne na motorce

mirechd (62) napsal 15.11.2022 v 06:59

Super trip na prevetranie hlavy,pekný komentár k tomu,klobúk dolu kámo..100 bodov.

Kouk23 (2) napsal 14.11.2022 v 23:13

Je to super, souhlasím, zvednul jsi mi motivaci takhle jet taky. Jen si pohrávám s myšlenkou jestli sám nebo ve dvou. Ale tohle je paráda.

maroche (0) napsal 14.11.2022 v 08:40

Parádny výlet. Normálne si ma motivoval. V dobrom závidím a prajem veľa takýchto krásnych motovýletov.

kapr (10) napsal 13.11.2022 v 13:12

No vidíš, nakonec super výlet a pro nás super příběh. A k tomu mistrovské fotky . Jakou jsi měl spotřebu a kolik jsi to mastil po dálnici? Zajímá mě to zvláště kvůli CB 500X.

Juraj22 (169) napsal 13.11.2022 v 08:59

Parádní dovolená a opravdu nádherné fotky