Do Chorvatska na skútru s Béčkovým řidičákem :-)

Už jsem se začínal nudit, tak jsem 5. den jel domů. Kdybych tu nebyl sám, určitě bych zůstal déle. Takže ráno jsem se zabalil, rozdal zbylé piva lidem v kempu a jel jsem směr Praha. Opět po dálnici a směr HU, SK, CZ. Cestou zpět se jelo nějak lépe. Asi to bylo tím, že už jsem věděl do čeho jdu. Takže k večeru jsem dojel před Brno a říkam si, že bych to mohl zakempovat u Nových Mlýnů a zaplavat si ve sladké vodě :-)  Tak jsem zakotvil v kempu Pálava. Ráno pak cesta po D1 domů. Zde se musím zastavit. Za celou cestu všichni řidiči v pohodě, dokonce i v Maďarsku, kde jsem si původně myslel, že je to "rozvojová" země. Nicméně jak se chovali řidiči v sobotu dopoledne na D1 směr Praha, to jsem nezažil. Slovo prasata je urážkou těch zvířat :-) No prostě člověk zase pozná, že je doma.

Když to zhodnotím, byl to suprovní výlet. Ještě teď se musím smát, když si člověk uvědomí, že ho tam odvezl stroj, který má objem válce jako malý jogurt :-) Spotřeba taky minimální, dle PC 2.8L/100km. Nejdražší ze všecho bylo stravování :-)