GP Velké Británie – V pátek zajel nejrychleji Iannone, Lowes a Navarro

Moto2 – 2.volný trénink

Jezdci šestistovek dnes mají na déšť smůlu, protože odjeli necelých patnáct minut a déšť je stejně jako v prvním tréninku zahnal zpátky do boxů. V tu chvíli byl nejrychlejší Sam Lowes (Federal Oil Gresini Moto2) s časem 2'08,428 sekundy. Druhý Takaaki Nakagami (Idemitsu Honda Team Asia) ztrácel 0,167 sekundy, třetí Jonas Folger (Dynavolt Intact GP) byl o necelé půl sekundy pomalejší. Dvojice Alex Márquez (Estrella Galicia 0,0 Marc VDS) a Thomas Lüthi (Garage Plus Interwetten) uzavírala první pětici nejrychlejších.

Pršelo stále víc a víc, takže provoz na trati byl skutečně minimální. Pár jezdců si zkoušelo jízdu na mokré dráze a někteří z nich měli místy co dělat, aby motorku udrželi ve svislé poloze. Většina ale zůstávala v boxech a jezdci raději neriskovali. Trénink vyhrál Sam Lowes časem 2'08,428 sekundy a je prozatím nejrychlejším závodníkem Moto2. Pro britského závodníka výborný vstup do domácího víkendu.

GP Velké Británie, Moto2 – 2.volný trénink