Yamaha XJ 600 (1993)

Vlastník Vy-mi
Vloženo 16.3.2015
Aktualizováno 12.9.2018

"Starý dobrý železo" Mírumilovná šestka výkonnostně srovnatelná s dnešními pětikily. Avšak po přesednutí z Čezety neskutečný letadlo :D

První dojmy - V prvé řadě posez, pro moji výšku 178cm uplně luxusní, nejsem na ni ani malej ani velkej :D Motor jde krásně plynule do obrátek a zase z nich, převodovka funguje jak má, brzdy jsou fajn- ne moc ostrý ale zase ne tupý + narozdíl od zweitaktu zavřu plyn a brzdím :D

Doplňky na motorce - kufr, plégo, autozapalovač

Proč zrovna tuhle Yamahu? Jednoduchý, věrný, spolehlivý.
Když nebudu počítat ty kteří od 44kW s 202Kilogramovou váhou očekávají výkony hodné supersportu. Nebo chybičku vadných kyvek týkajících se právě kousků do ´93 ročníku. Nebo třešničku typu startování na dva válce :D
Četl jsem snad jen kladné recenze na tento motocykl, hlavně je prý vhodná pro přesedající na "velký"
:D

Tak s Yamou už máme přez 2 tisíce. Zatím nám to spolu klape. Pořád se seznamujem. Vše nastavený na mě, na ní vše pracující bezchybně. Zatím ani jednou žádnej podraz, chytá na všechny 4, kyvka se ani nehla. A přesto ty průjezdy zatáčkama nejsou jaký by měli být. Problém ale není ve stroji, ten odpouští až nezpočetně mnoho chyb.
Za mě jsem si ani lepší společnici na ty mý začátečnický cesty nemohl vybrat.
Velký dik patří Vlastíkovi (BLUESAVAGE) za to že mi ji dohodil.

Konec sezony 2015. S Yamou už skoro 10 000km. Maximální spokojenost. Minimální údržby a přitom parádní spolehlivost.
Kyvka stále v cajku. Starty taktéž, jen po dlouhém stání dělají trochu potíže.

Dj.Maxx
Dj.Maxx napsal 16.02.16 v 12:25 10b.

Super moto

Tuareg-Tengai
Tuareg-Tengai napsal 21.05.15 v 20:42

Dobrá volba tak at slouží co nejdéle a bez poruch

istonbike
istonbike napsal 26.04.15 v 14:31 10b.

Parádní klasika s nádherným žebrovaným 4 Válem a fantastickým uzlem svodů ústícím do 2 koncovek přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle

Hughess
Hughess napsal 27.03.15 v 12:55 10b.

Jednoduchý, věrný, spolehlivý... Moje řeč . Je moc pěkná, ať slouží...

udinar
udinar napsal 19.03.15 v 11:26

Tak kdy se společně projedem? Já vytáhnu svou Yamaha-babičku a můžem se někde vyvětrat!