Suzuki GSF 600S Bandit (1999)

Vlastník Tanja8
Vloženo 28.2.2015
Aktualizováno 29.9.2018

Ideální výška, váha a výkon pro začínající motorkářku i na výlety kousek dál od domova.

BMW F 650: Suzuki bude na cestování asi lepší... a taky byla blíž :-)

První dojmy - Má hezkou barvu... No jo, jasně, ženská :-) Já vím, že na barvu to nejezdí, ale nemohla jsem si to odpustit :-) Ale vážně - na svůj věk docela zachovalá, sedla jsem si na ní a sedla mi. A je za slušnou cenu, takže zbytek se doladí.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka a menší postavu ideální.

Doplňky na motorce - Malý zadní kufr Givi, gelové rukojeti, závažíčka a měla laděný výfuk, ale já mám zpět ten původní.

Protože mám jen 164 cm, vybírala jsem si moto, ze které došáhnu na zem, abych na křižovatkách nevypadala jako baletka. A tady to jde. Taky je lehčí, než přítelův 250-kilový bavorák, takže i manipulaci líp zvládnu.
Ještě jsem pokukovala po BMW F650, která mi též "sedí" (a prostě se mi už dlouho líbila), ale Suzuki nakonec byla blíž a za lepší cenu. A navíc je to 4-válec, je i trochu klidnější, než jednoválec BMW a protože bych ráda i pár výletů za hranice kraje, myslím, že bude vhodnější. Je to moje první motorka, tak jsem nechtěla nic finančne náročné, kdybych jí náhodou nezvládla, aby to tak "nebolelo"
Motorka delší dobu stála, takže jsem jí kupovala s baterkou na výhoz, neočištěnou, zaprášenou, s několika zrezlými šroubky a taky trochu prská - bůhví, co bylo během "ustájení" v nádrži. Naštěstí mám osobního mechanika - přítel si teď s ní pár dní bude hrát a až toto puzzle poskládá, musím si jí zase já zkulturnit navenek, protože ten prach a rezaté šroubky se mi vůbec nelíbí
Ale jinak má hezký zvuk, řazení bez chyby a přijde mi docela dobře ovladatelná - pěkně sedí na cestě.

Tanja8
Tanja8 napsal 23.03.15 v 12:16

Lucky-Jarda: Budu se snažít Taky Tak
Mimochodem - málem jsem se počůrala smíchy, když jsem četla Tvé články Skvělý!

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 22.03.15 v 18:18 10b.

Tak hlavně kolama dolů krajanko

Tanja8
Tanja8 napsal 03.03.15 v 22:02

Děkuji

dudkes
dudkes napsal 03.03.15 v 20:15

Ať ti slouží ke spokojenosti!

Mušketýr2013
Mušketýr2013 napsal 28.02.15 v 23:13 10b.