BMW R 1200 GS (2005)

Vlastník alf32
Vloženo 12.1.2015
Aktualizováno 30.1.2015

Konečně splněný sen. ABS, Duální brzdy, pohodlí prostě GS.

První dojmy - Zatím kvůli počasí bez jízdních zkušeností. Ale je to kočka.

Jednou, bylo to jednoho krasneho, sluneho, letniho dne jsem udelal tu chybu, ze jsem se svezl na motorce BMW a od te doby jsem zatouzil po vetsi a silnejsi motorce nez je maxik. Motorce na ktere me nebudou chytat krece do nohou, nebudou me bolet zada, bude prijemna na rizeni, nebude tak ucukana jako silnicni motorka nebo nahac atd. Me dalsi prani byla jednotka ABS, kvalitni brzdy, nizsi spotreba a hlavne to pohodli. Proto jsem touzil po bavoracku. Nyni, po dlouhem rozhodovani, mi v garazi stoji BMW R1200 GS v tmave modre barve, 81.000 km najeto, ABS, dualni brzdy, koupena od velmi precizniho majitele, ktery ji vlastnil 6 let a byl prvnim majitelem v CR. Na motorce absolvoval nekolik dovolenych se svoji manzelkou jak mozno posoudit na techto strankach www.motocestovani.estranky.cz . Doufam, ze najedu s vrtulkou spousty kilometru se stastnymi navraty, ze me nikde nikdy nenecha, uz jen z toho duvodu, abych nemusel poslouchat hlasky prejicich kamaradu.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 25.01.15 v 11:03 10b.

context
context napsal 19.01.15 v 15:18 10b.

Moc pěkná motorka , tak ať ti dlouho slouží a přeji krátkou zimu a hodně najetých kilásku bez nehod v nové sezoně

T-Bag
T-Bag napsal 16.01.15 v 12:46

Ano, je to kočka...Také o ni uvažuji... ..Tak snad brzy...Ať Ti dobře slouží, což u BMW je jistota !

BoBo1
BoBo1 napsal 16.01.15 v 11:27 9b.

BMW = gut. Hlavně ty vrtule co umějí po natočení boxovat. Šťastnou cestu.

alf32
alf32 napsal 15.01.15 v 09:53

Díky za pochvalu. Je mám z GSa velkou radost. V úterý jsem najel prvních 50 km a ten podvozek je prostě super.