Piaggio X9 (2001)

Vlastník Dominik98
Vloženo 10.1.2015
Aktualizováno 10.1.2015

Starší skůtr s motorem Honda a 15000 km. Lehce zanedbaný a na jedné straně podřený asi od pádu. Nic, co se nedá opravit.

První dojmy - Celkem pohodlný skůtřík. Ale ůplně něco jiného, než klasická motorka. Absence řadičky a nožní brzdy, byl chvilku problém. A ty brzdy, v pravo přední a vlevo přední i zadní. Chvilku zmatek, ale dá se to. Nejistota v zatáčkách, jako by se vlnil.

Tohoto skůtra jsem si koupil na dojíždění do práce a na nákup. Myslím si, že bude dobrý i na občasné projiždky po kraji i na delší vzdálenost. Má velmi pohodlné sedlo a ůložný prostor pod ním. Mám na něm namontovaný originální kufr i s opěrkou od Piaggia, takže na nákup bude dobrý. Doufám, že motor Honda bude bezporuchoví a s 15000 km, které má najeto, mi ještě dlouho poslouží. Ale ty plasty. Je jich požehnaně a to zpracování. Povrchově hrubé plasty z nějaké šedostříbrné hmoty a pak přelakované. Takže oděrky všude u nohou a háčku na tašku. No prostě všude.To bych od italů nečekal.
Takže na závěr.
Slušný dizain, pohodlný posez a po přelakování všech plastů, si myslím, že to bude krasavec. Kontrola zadního uložení a variátoru a pak se uvidí co v něm je.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 10.01.15 v 17:21 10b.

Vypadá fakt dobře gratulejšn