Jawa 350/640 (1995)

Vlastník WIRO
Vloženo 31.12.2014
Aktualizováno 31.12.2014

Nu ještě nic moc, projel jsem se 2x jednou nakoupit housku a podruhý na STK a přepis

První dojmy - Nu jak píšu výš, ale jak říkám vrčí - jede - no a brzdí a je fakt krásná. Skvělej dvoutakt s pěknym zvukem, kterej je fakt neopakovatelnej. Tahá docela slučně, není to raketa, ale to snad nemůře nikdo čakat od motoru, kterej je koncepčně vlastně 100 let starej :-).

Motorku bych doporučil pro - Začátečník se naučí a starej bard si to skvěle užije :-)

Doplňky na motorce - yhřívané rukojeti, oilmaster, Vape zapalování a Vape regulátor dobíjení, boční držáky na brašny, zadní kufr, přídavný digi tacho

Nu jak píšu výš, ale jak říkám vrčí - jede - no a brzdí a je fakt krásná. Skvělej dvoutakt s pěknym zvukem, kterej je fakt neopakovatelnej. Tahá docela slučně, není to raketa, ale to snad nemůře nikdo čakat od motoru, kterej je koncepčně 100 let a víc starej.

WIRO
WIRO napsal 28.09.16 v 20:31

Neboj Jawka jezdí jako drak, letos zatím 9 tis. užíváme si, ať to jezdí a mějte se krásně

Negative
Negative napsal 27.09.16 v 14:47 10b.

Jééé, moje Jawička Pěkně se mi o ní starej a ať slouží. Někdy bych si na ní zase sjel, stýská se mi

Vlasťák1973
Vlasťák1973 napsal 01.01.15 v 20:54

Tak do další sezony a sezon jen samé spokojené kilometry za řidítky.

Koukni na téma Jawablázni,domlouváme tam různé motobloudění,třeba se na silnici potkáme.

Milan1963
Milan1963 napsal 01.01.15 v 13:24 10b.

Myslím, že budeš spokojen. Sám jsem ji měl taky, koupenou novou, vždy bez problémů a tak rád vzpomínám. Přeju tisíce pohodových kilometrů.