ČZ 175/477 (1973)

Vlastník Mi3ka
Vloženo 25.11.2014
Aktualizováno 25.11.2014

Prostě jsem ji strašně potřeboval , takže nebylo zbytí, než si ji koupit. Je to klasika a kdo na tyhle motorky nadává, neví o čem mluví.

První dojmy - Tuhle holku jsem zatím jenom tlačil, takže jízdní dojmy příjdou časem. Každopádně na 477 se mi líbí celková ovladatelnost stroje, hmotnost, relativní jednoduchost, jsem úplně nadšený z "poloautomatu" a když to vezmu kolem a kolem strašně se mi líbí celková koncepce. Klasická motorka ze 70 let, přesně co jsem chtěl.

Čízu jsem chtěl už delší dobu a když jsem viděl, jakým směrem se vyvijí současné ceny a jaká situace bývá kolem dokladů moc dlouho jsem neváhal. Jak jsem viděl inzerát na tuhle "prašivku" řekl jsem si, že už mi nesmí utéct - a povedlo se. Jasně, je na ni nějáká ta práce, ale nic tak staršného to není. Trocha péče při dlouhých zimních večerech a příští rok snad bude zase frčet.
Pár mušek má: nazapojená spínačka, chybí přepínače světel a patice v lampě, pravděpodobně není moc oleje v tlumičích a je vyrezlá nádrž. Nic co by nešlo vyřešit. Asi se v průběhu renovace najde víc takových věcí, ale třeba taky ne

Provaz1
Provaz1 napsal 26.01.15 v 11:18

Přeji hodně zdaru při uvádění do pěkného stavu. Už ted, podle fotky nevypadá zase tak špatně atak at v tvých rukách bude čím dal lepší- jak vzhledově, tak mechanicky

mirapulec
mirapulec napsal 30.12.14 v 18:38

Blahopřeji k pořízení.Mě ruplo v bedně minulou zimu.Přeju hodně zábavy při renovaci a spoustu kilometrů bez tlačení

Mi3ka
Mi3ka napsal 28.11.14 v 01:58

Díky

Mi3ka
Mi3ka napsal 28.11.14 v 01:58

Díky

elstrem
elstrem napsal 25.11.14 v 19:36

Pěkná,tak at se ti dílo daří.