Derbi Terra 125 (2010)

Vlastník Tom-Z
Vloženo 8.9.2014
Aktualizováno 8.9.2014

Parádní motorka pro mladé lidi jako jsem já

První dojmy - Motorka se mi zalíbila hned na první pohled. Ale stále jsem se rozhodoval mezi Varaderem a Terrou. Nakonec vyhrála Terra a jsem za to moc rád. Doporučuji

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná určitě pro lidi mého věku (16 a víc) ale také pro starší borce co nechtějí divokou a těžkou motorku ale hledají krásný a pohodový zážitek z jízdy. A ten určitě najdou u Terry.

Doplňky na motorce - Zatím žádné ale plánuji přimontovat USB napájení na navigaci a ostatní přístroje. Také uvažuji o rámech na kufry ale ty se bohužel nevyrábějí a musí se vyrobit na míru.

Terru jsem si vybral protože mě hned na první pohled uchvátila. Prostě enduro přímo pro mě. Od koupě už jsem ujel přes 1000 km ale motorka mě stále příjemně překvapuje. Je pravda že někdy nastane nějaké nepříjemná drobnost ale nic co by se správným udržováním nedalo vyřešit. Jako mladému studentovi mi přece jenom vadí stálé svícení kontrolky benzínu :D :D ale to je věc která k tomu všemu patří .
Určitě budu poskytovat další informace :)

DanSi
DanSi napsal 21.09.14 v 11:22

Krása ! přeju hodně šťastných kilometrů !

Tomas-R
Tomas-R napsal 15.09.14 v 18:15

Terra, Terra a zase jenom Terra Není hezčí mašiny Hodně šťastných a hlavně pohodových kilometrů

Barney
Barney napsal 11.09.14 v 15:40

Pěkný stroj, třeba se někde potkáme

Tom-K
Tom-K napsal 09.09.14 v 09:07 10b.

Super stroj, tak si užívej a vždy kolama dolů.

TommyPchalek
TommyPchalek napsal 08.09.14 v 23:04

Kdysi jsem taky chtěl
Přeju hodně úspěšných kilometrů. Málo škrábanců jak na motorce, tak na oblečení a ať naučí!