Yamaha XJ6 Diversion F (2011)

Vlastník trueman
Vloženo 13.8.2014
Aktualizováno 6.5.2016

Skvela univerzalni motorka do města i na cesty

Motorka koupena od FIRMA:YMoto Praha (Praha 4-Braník)

Ducati Streetfighter 848/s: Rozhodovala cena a na prvni motorku mi prisla az moc silna

První dojmy - Prijemny posez, vykonu tak akorát, oproti nahate verzi rozhodne komfortnejsi jizda kolem 120km/h, mozna lehce neprijemne vibrace motoru kolem 6.500 otáček ale na 6.700 mizi

Motorku bych doporučil pro - Jako první motorka, i kazdodenni jezdeni, delší cesty

Pro tuhle motorku jsem se rozhodl hlavne na zaklade pomeru cena vykon a k tomu mela nejnizsi sedlo v této kategorii, jake jsem nasel, takze se ma draha polovicka citila "bezpecne" nohama na zemi, když ji proháněla.

Na motorce jsem nalital svých prvních cca 6000 km a musim rict ze se mi hodne libi jeji variabilita. Když za to moc neberete, jede hezky klidne, dobra do města, na pohodovou jizdu po okreskách ale když chcete trochu pritahnete a rozhodne tech 78 koniku není malo.

Na muj vkus by mozna mohla byt trochu lehci (215kg) je pomerne hodne, ale zase ji to pridava trochu na robustnosti když na ni sedite, mate pocit ze s necim hýbete.

Najel jsem s ni i trochu delší vzdalenosti (400km v kuse) a vůbec bych se nebal ji vzit na poradny trip, nacpat na ni kapsy a tradaaa.