Kawasaki ZXT 1000 (1989)

Aktualizováno 8.7.2017

Deník motorky
Nalezeno 25 záznamů

• Zavření šoupátek 2016

Myslel jsem že to letos už nestihnu,ale přece se nakonec zadařilo (s) :-DD a nokroucenych krásných 90 kilasku po okolních vesničkách :-DD a myslím že letos už je konec Takže příští rok AHOJ (y) (y) (y)

Vloženo: 26.12.2016
    Uskutečněno: 26.12.2016
  • V pekle sudy válej

Co když v pekle jednou skončím tak sem byl zvědav jak to tam vypadá :! tak jsme se rozhodli že se tam zajedeme podívat,ale kde vchod do pekla hledat no přece v Pekelných dolech V patek odjezd a v neděli návr

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.07.2016
    Uskutečněno: 01.07.2016
  • Pustevny 2016

Sedim doma,čumim do blba a uvažuju mam si dat pivko v tom mi moje polovička povida-nezajedem se mrknout na Pustevny ,jsou tam pry sochy ze dřeva.Seru na pivo(dam si ho až přijedem zpatky) a už valim na sebe hazet ha

Vloženo: 29.05.2016
    Uskutečněno: 29.05.2016
  • Poprvé vnovém kabatě

Poněvač se nikdo neozval že se jede dneska projed tak sem vyrazil sam male kolečko okolo kominka-Frydlant n/o,Frenštat,Rožnov,Hutisko Solanec-tam blazni měli běžecke zavody (u)no hnuz tak si ničit zdravi sportem pak

Vloženo: 28.05.2016
    Uskutečněno: 28.05.2016
  • Zase nová image

Tak sem tak v zimě brouzdal po netu a narazil jsem na parádně nastříkanou Busu a ejhle to by te mé Kawě slušelo :-DD takže hr na to :-D základ se mi podařil,dal nasledovala Hydrografika (y) jenže kromě te co se mi poda

Vloženo: 26.05.2016
    Uskutečněno: 26.05.2016
  • Trochu netradičně

Jako každy rok 1.5. se u nas kona žehnani motorek abychom tu dalši moto sezonu přežili ve zdravi (s) i ja sem se na tuto sqvelou akci chystal :-$ ale bohužel nějak mi to letoz nevyšlo a me upravy bika se protahly a tudiž

Vloženo: 01.05.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016
  • Základ hotov

Tak jsem si dovez kostru a par dalšich drobnosti z lakovny a dal jsem se do skladani bika :-DD jak jsem dal zaklad do kupy :-C asi jsem to z tou červenou trochu přepisk ale co červena metaliza na slunci vypada fakt už

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.02.2016
    Uskutečněno: 28.02.2016
  • Novy ohoz

Jaro se bliži tak sem si řek žebych moh do nove sezony zas trochu vykrašlit Kawu a když novy kabat tak zgruntu od kostry :-D Zatim rozebrano a připraveno na dukladne očistěni pod novy lak (komaxit) :-DD (s) Jsem sam zvě

Typ: Oprava
    Vloženo: 13.02.2016
    Uskutečněno: 13.02.2016
  • Asi posledni?

Jelikož mam vodni čerpadlo na plechovce v prdeli a čekam na nove,ale musel jsem do Obi pro material k mym krbovkam tak hup na bika a frrrr (y) parada(y) Po přijezdu k Obi mi to už takova parada nepřipadala :-C poněvač

Vloženo: 21.11.2015
    Uskutečněno: 21.11.2015
  • Nová STK

Tož čas se nachylil a ja musel udělat novou STK když ta stara mi za čtyři dny končila :-C takže vyměna zadni sjete gumy za novy papuč :-P a šup na technyckou z trochu obavami jestli bude vše v cajku (když naraziš na bl

Vloženo: 18.06.2015
    Uskutečněno: 18.06.2015
  • Ďekuji Ivo

Poňevač mi loni klekla baterka tak než jsem stih koupit novou kamoš mi dal starši co se mu valela doma v garaži,sice nevěděl jak na tom je ale ať ji skusim a uvidim.Tak sem ji doma hodil na nabiječku a hleďme,vypada že

Vloženo: 24.04.2015
    Uskutečněno: 24.04.2015
  • Nove botky

Brouzdam po netu a co nevidim,botky co jsem si je vždycky přal,ale 5600 se mi za ně davat nechtělo (n) ale ty co jsem oběvil byly za 3000 a uplně nove!!! :-D (rušili obchod)NO NEKUP TO :-P no a už jsou doma B-) :-DD :

Typ: Koupě
    Vloženo: 16.04.2015
    Uskutečněno: 16.04.2015
  • Nova plechovka

Tak moje přitelkině usoudila že potřebujem k životu plechovku a tudiž budíž (y) když už plechovku tak pořadnou kočar budiš CHrysler 300M (y) obsah jenom 3500 a ubohych 250 koniku,ale doufam žeto bude šlapat jak hodinky

Vloženo: 13.04.2015
    Uskutečněno: 13.04.2015
  • A jeto

Ani nevim jak se to semlelo,ale nakonec jsem to stihnul dolakovat a nasledně složit den před naroskama,takže vlastně takovy darek :-DD Nato že jsem to dělal doma na koleně to docela vyšlo podle mych představ a myslim že

Vloženo: 08.04.2015
    Uskutečněno: 08.04.2015
  • Cilova paska na dohled

Tak dnezka sem se pustil do opravy vyfuku,Byly trochu zhoblovane a tak sem je chtěl vylepšit,ale při zavěrečnem zabrušovani hran sem si nevšim a trochu jsem ten konec vic pribral :-( :-( ale až na ten maly nedostatek to

Vloženo: 04.04.2015
    Uskutečněno: 04.04.2015
  • Tak už se to rysuje

Tak po par dnech lakovani a střidani barev už se to pomalu rysuje (y) ještě udělat vrchni vrstvu transparentniho laku ať se to leskne a mužu se pustit pomalu do skladani :-DD

Vloženo: 01.04.2015
    Uskutečněno: 01.04.2015
  • Prace pokračuji

Včera jsem zajel konečně koupit nove gufera do vidli bo ty stare už to měly jakse řika za sebou a utirat olej z vidli už mě fakt nebavilo :-( Poněvač jsem to dělal poprve tak to byl trošku hlavolam rozložit,ale povedlo s

Vloženo: 26.03.2015
    Uskutečněno: 26.03.2015
  • Vyměna brzdovky

Dnezka chvika času tak proč ji nějak nevyužit stara brzdovka ven a nova dovnitř (y) Jak jsem koukal tak ta stara brzdovka pamatovala asi Hitlera (n)

Vloženo: 24.03.2015
    Uskutečněno: 24.03.2015
  • Zase troška do mlýna

Tak sem zatim pokročil-prvni vrstva plniciho tmelu je na kapotach,ještě jedna a pak už hura na lak :-DD jo a ještě jsem stih nastřikat aspoň kola a zadni kyvku :-D

Vloženo: 23.03.2015
    Uskutečněno: 23.03.2015
  • No Hnuz

Věřit některym byvalým majitelum že se vzorně starali o sveho milačka se opravdu nevyplaci, přesvedčil jsem se osobně po rozebrania a vypuštěni provoznich kapalin :-C :-C :-C blahově jsem mu věřil a diky bohu že po kou

Vloženo: 19.03.2015
    Uskutečněno: 19.03.2015
  • Renovace

Tak už bylo na čase se do toho pustit,zatim odstrojeni a připrava kapot na novy lak a pak mě čeka kompletni udržba (y)

Vloženo: 17.03.2015
    Uskutečněno: 17.03.2015
  • Akce zmrzly sopel.

Tak po delšim motopustu :-( (baterka odešla do věčnych lovišť)a ja si řikal tak letoz už to dlabu a baterku koupim až na jaro a tudiž už zazimuji.Ale co se nestalo,vola mi kamoš jestli by moh u mě ustajit svou Kawu :! Ja

Vloženo: 02.11.2014
    Uskutečněno: 02.11.2014
  • Z křižkem po funuse

Sobota 13nacteho podle předpovědi mělo odpoledne chcat,přesto jsem si řek nu což maksimalně zvlhnu a vyrazil jsem i ze svou milovanou polovičkou na posledni vystřel od CANNONEERS :-) Jenže jsem si nepřečet misto konan

Vloženo: 14.09.2014
    Uskutečněno: 14.09.2014
  • Bezkyde su fajne

Vikend (30 a 31.8)předemnou,moje draha polovička vyrazila ze znamymi na vandr na Pulčinske skaly-kdybych neměl v patek nočni jel bych snimi :-DD a tak jsem zustal o vikendu slaměny vdovec costim V sobotu dopoledne sedi

Vloženo: 31.08.2014
    Uskutečněno: 31.08.2014
  • Rychlovka

Sedim a uvažuju že se pujdu někam projed a vtu co to SMS od Jirky Metala-jedeš dnezka snama :! JASAN ŽE JEDU :-DD :-X |-) Nadržen jak pez dochlemstam zbesile rychle uvařene kafe,hups do hader a v doprovodu meho užasne

Vloženo: 09.08.2014
    Uskutečněno: 09.08.2014