Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník Dr.Houba
Vloženo 15.5.2014
Aktualizováno 26.9.2016

Co tak říci k téměř nejběžnější motorce. Skvělá ovladatelnost, dostatečný výkon, japonská spolehlivost.

Motorka koupena od Wurst (Stříbro) - Skvělý přístup, motorka vzhledem k stáří a najetým kilometrům v prvotřídním stavu.

Suzuki GSX 750: Slabá nabídka, kusy ke koupi nebyly ve stavu adekvátní k ceně.
Kawasaki ZR 7: Byla to druhá volba, motorka má již starší koncepci, trochu hůře ovladatelná, nicméně poměr cena/výkon vynikající. Druhá v pořadí výběru ale hornet nakonec zvítězitl

První dojmy - Motorka sedla do ruky na první svezení. Proti Triumphu sice trochu nižší výkon v menších otáčkách, ale zase větší obratnost zvláště v utáhnutých zatáčkách. Širší řídítka jsou velice příjemné,

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv, pro začátečníky je vhodný svou nezákeřností, pro pokročilé zase ovladatelností a ve vyšších otáčkách i výkonem na naši kvalitu silnic dostačujícím

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, zásuvka 12V, držák na 3 kufry, padací hříbky, mřížka chladiče, široké řídítka.

Cestovní Triumph byl sice skvělý stroj, ale vzhledem k nedostatku času bylo lepší jej vyměnit za malého naháče, který je přece jen na občasné ježdění kolem komína vhodnější. Argumentem byla vzhledem k dalším výdajům v poslední době také cena a tak jsem se rozhodl pro víceméně rozpočtového japonského naháče. Na hornetovi jsem už kdysi jezdil, motorka je velice příjemná a padne do ruky, takže volba padla právě na něj.

Kája51Hornet
Kája51Hornet napsal 29.07.14 v 19:30

Zdravím, vlastní stejného krasavce, vč. barvy a r. výroby a navíc jsem také brňááááák.
Motorkář nad 60, tak co někdy vyrazit společně, Kája51Hornet.

MARKYZ001
MARKYZ001 napsal 16.05.14 v 14:42

Tak nechť vám to spolu jezdí ...

jetam
jetam napsal 15.05.14 v 20:20 10b.

HonzaCR250R
HonzaCR250R napsal 15.05.14 v 18:40

Hornet je super motorka a jen náhodou nemám 900 Horneta v garáži ale Bandita...Moc se mi líbil a líbí...Přeji at slouží a dělá radost...